yanıtlar 42
29 yanıt daha
 • taraflı ya da tarafsız birçok kişinin sırf eleştri yaptı diye ya da dönemine göre konu her neyse o konuda yorum yaptığı için , ister gazeteci ister siyasilerden biri isterse televizyonda yayın yapan bir program sunucusu ve onun konuğu olsun . göz önünde bulunan 3-5 kişi bile olsa sesini duyurabiliceğini düşündüğü bütün kişileri , bu yönetim içeri tıkmaya çalıştı . ki bunların büyük çoğunluğunu hapise atmış ya da mahkeme sonucuna varılana kadar (1 , 2 , 3 yıl farketmez ) bu insanlar tutuklu kaldı . sizce x bir konuda x bir kişiyi eleştiriyor diye o insanı taraflı ya da tarafsız yapmaz . cüneyt özdemir zaten özellikle siyaside kimleri ve neleri beğenmediğini gerek türkiye için gerek diğer ülkelerin siyasi insanlarını eleştiriyor ve iyi yönlerinide söylüyor . siz birisini eleştirdiğinizde karşı tarafın taraflısı olmuyorsunuz .
 • çok iyi bir gazeteci olduğuna inanıyorum..
  tarafları belirtirseniz ona göre taraf mı değil diyebiliriz..
  ortada taraf belirtilmeden bu soruyu sormak çok anlamlı değil..

  siyaseten hükümet veya muhalefet olarak soruluyorsa..
  iyi gazeteci olmak için her tarafa yakın bir o kadar da her tarafa uzak olunmalı..
  bence cüneyt özdemir bunu çok iyi uyguluyor..
 • tarafsiz gorunmeye calisan ve iktidara gore fatih tezcan ayarina gelebilme potansiyeli var bence. kesinlikle taraflidir
 • birand tipi gazetecelik okulu mezunu olduğu için, konuları ve kitleleri iyi gözlemleyip, herkesin merak ettiği ya da üzerine söz söyleme ihtiyacı hissettiği konulara eğilir, kişisel fikrini bile belirli çoğunluğun onayını/eleştrisini gözeterek belirtir.

  akıllı bir gazetecidir, konuların özüne inmek yerine kitlelere yönelik içerik üretir.

  taraflı/tarafsızlığı kitlelerin yönelimine göre değişir.

  taraflı da olsa dürüst olmaya gayret eden iyi bir gazetecidir.
 • şu youtuber camiasındaki özgüven kimsede yok adam gazeteciliğe başlamış helal olsun.
 • ana akım medyada aldığı emirleri, yayın kesmeleri, insanların hafızasından silmeye çalışıyor. kovuldu haberleri vardı bir ara

  irfan değirmenci bitti, sadece okuyordu. cüneyt 2000 li yılların da deneyimli gazetecisi olduğu için bu adam ne yapsa tutar ama gazetecilikte şu an televizyonda yapamadıklarını youtube kanalı üzerinden yapabiliyor. ne gömüyor, ne arşa çıkarıyor. herkese aynı oranda vuruyor ki beyimizin tarafsızlığı zedelenmesin.

  he şurası da var. kanallar youtube döndü zaten de. youtube televizyonu açtığın anda bağlanıp kanallara sıra verirsen cüneyt özdemir'in kanalı ilk 3 e girer. zaten oraya da evrilmesi lazım. ,24 saat yayın yapsa tutar bu adamın.

  kendi türkiye hayali var. herkesin olduğu gibi. biri bu hayali kirletmeye kalktığında vuruyor. haksızlık karşısında susmayan bir tavrı var. bunda amerika'da olmasının da rolü var tabi.
  eğer türkiye'de bu kadar konuşamacaksa orada kalsın daha iyi
 • adaletli olmakla ortada olmayı karıştırdığını düşünüyorum biraz. kendisini izlemesi gayet eğlenceli olsa da bi' noktadan sonra reyting ve ortada olma çabası yüzünden itici gelmeye başladı ve kendisini takibi bıraktım.
 • tarafsız gazeteci olmaz.
  vicdanlı ve vicdansız gazeteci olur. yani herkesin bir tarafı olur, ama tuttuğu taraf yanlış yaptığında da bunu söyleyebilmelidir. karşıt görüşü doğru yaptığında da bunu bile getirebilmelidir.
  cüneyt de bana göre vicdansız bir gazeteci değildir.
 • halk tv ile akit tv arasında orta noktayı bulmaya çalışan bir gazeteci
 • taraf olmayan bertaraf olur
3 yanıt daha