• tam bi' dalyarak işi ve her geçen gün çoğalıyor. ulan buralara üye olan sevgiliyi takip edeceğiz diye maymun oluyoruz arkadaş. umarım bir an önce hepsi kapanır. bakınız, engellensin, demiyorum. arkamdan, sansürcü orospu çocuğu, demeyiniz lütfen.
  • sosyalliklerini birbirleriyle paylaşmak ve hatta kanıtlamak için olduğu kadar sosyallikten pek bir uzak sosyal fobikleri de bağrına basmış site çeşidir. hoş, fikri statusundan ibaret insancıklar sürüsünün zikirlerinin ne olduğunu ortaya çıkarması nedeniyle pek bir faydalı olmuşlar, insan gerçeğini bir gayetle görülür bir şekilde ortaya koymuşlardır, aynı zamanda evrim teorisinin hemen hemen hiç bir yanılgısının olmadığını gösteren bu sitelerimiz, evrimin hep ileriye olacağı yanılgısını da bencileyin ortaya çıkartmışlardır. bunca maymunun bir araya gelip cern'e profesör olmasını beklemiyordu(m)k zaten.
  • unutmamayı, sürekli olarak geçmişi ve geçmiştekileri hatırlatmayı görev bilinmiş kısa süreli insanı rahatlatan, uzun süreli insana zarar veren siteler bütünü.
  • bugun aldigim bir kararla topunu kapattigim,bir milyon taneyi bulmus olmasi muhtemel site güruhunun genel adi.amma korkuncmus bak yazinca farkettim biri degil topunu niteliyor aman diyim ...
    bu gece mal mal isler pesinden kosarken buldum kendimi; o sitelerden birinde bir kac tad kaciran ( gecenin uyukusunu alip kuru geceyi ele verecek tarz tad kacimlari zira bizim bellenaz dort nalla kosmaya basladimi tutana ask olsun.yaw tadin mi kacti ne kanirtiyorsun bi' dur bi' nefeslen .. kapat o sayfalari yorma ruhunu ) ani yakaladim sonra dedim insan kendine niye bunu yapar arkadaş (!)

simdi bekle uyku gelsin, mide yanmasi gecsin de yarin kör vakitte kalk ise git...
  • alayı mallıktır afedersin..

ekşi de öledir heral..
  • bir ekran karşısında asosyal olmuş insanoğlunun zoraki sosyalleşme çabasıdır.
  • insanların özel hayatında yaşadığı sorunları teselli beklercesine duyurma çabasında olduğu yalnızlarla dolu site...

(bkz: facebook)

(bkz: twitter)
  • bazı fotoğrafçılarda artık sosyal paylaşım siteleri için resim çekilir şeklinde afişler bulunmaktadır ki sosyal paylaşım sitelerinin ne seviyelere ulaştığını göstermek güzel bir göstergedir.

milletin elinde fotoğraf çeken telefonlar, fotoğraf makinelerin bulunduğu, herkesin en az bir tane kendini profesyonel fotoğraf sanatçısı sanan arkadaşının olduğu dönemde bile adamlar buradan ekmek parası çıkarmaya çalışıyor.

hani sosyal paylaşım sitesine profil fotoğrafı arayan kişi kendi imkanları dahilinde bir fotoğraf bulamayacak ve gidecek fotoğrafçıya parasını verip profil fotoğrafı çektirecek. ya yok artık o kadar da değil diyorum ama demek böyle bir pazar oluşmuş ki o afişler boşu boşuna asılmıyor.
  • genelllikle facebook için kullanılan tanımlama.
  • birçok kişinin en kısa zamanda konuşabildikleri sitelerdir.

(bkz: facebook)
hesabın var mı? giriş yap