• bi bunu bilirim, bir de rüştü'nün her golden sonraki ofsayt umudunu.
  • "lakin her mesajınız var yeşili hayra alemet değildir" dediğim durum.

(bkz: bizim yeşillik ne oldu usta?)
  • bir ara bol yeşillenme ile karşılaşırdım. girdiğim entry'ler 3'er 5'er ispiklenirdi. buralsr hep yemyeşil olurdu. havalardan mı nedir bu ara yeşillenmiyor.
  • şayet bir umut olarak addedilecekse; kimi yalnız ve ayıların gülücüğe odaklanma umududur.
    bir sonraki aşaması; ... is typing.
    hasılı son aşaması ise; avseq01.
  • güzel kızların an itibari ile yapması gereken eylem, ben çıkıyorum 10 dakikaya tekrar login olacağim.
  • "olay" butonun yırtık dondan çıkar gibi ışıldaması bu umudun anasını siker.

bir de başlığın #kanalları mesajınız var yeşiline yakın bir renkte olduğundan bu duruma göz kırpar..

ha bir de konulu videolar thumb'unda yeşil bir nesne varsa o bile bu duruma çanak tutar.. böyle bir paradoks yaşamamak için sözlüğe giriş yapıldığında gözler ilk sol frame'e kaçırılmalıdır. zaten birçoğumuz da öyle yapıyor.
  • siyah tema uzerinde cok guzel parliyor. gelecegi yok ama insan bekliyor iste
  • bi' hayrını görmediğimiz. umutları yıkmamak için hiç bir zaman mesaj butonuna tıklanmamasını tavsiye edebilirim. insanı yaşatan merak sonuçta.
  • umut değil bazen korkudur. dengesiz bir yazar küfür ediyor oladabiliyor zira. ondan sonra uğraş dur ağzının payını vermek için. kendiyle beraber karşısındakini de küçültüyor bu organizmalar.
    en son kuytuköse adlı sözlük klonu ile ilgili entry'm sebebiyle sahibesi olan bir kezban tarafından "ne koymuş be zazazaaabrhdıxg" tarzında mesaj aldığımda çıldırmıştım mesela. dümdüz gittim tabi bende.
hesabın var mı? giriş yap