• biz 2 günlüğüne eskişehire kaçıcaz. o da sayılır mı ki ?
  • kurban bayraminda bodrum'a akıyorum. kafa dinleme mode on
  • henüz birkaç saat önce ağustos ayı içerisinde yapmayı planladığım tatil için booking ten roma’da bir kamping için çok uygun fiyata rezervasyon yaptırdım.
    kamping ile ilgili yorumlara bakarsak memnun kalacağımı düşünüyorum.
    fiyatları sezon içi olmasına rağmen (ağustos sonu) çok uygun.
    belki ilginizi çeker beğenir faydalanmak isterseniz (bkz: camping village roma)
  • (bkz: doğaçlama)
  • yoktur.
    çalış, çalış, çalış vardır
  • kurban bayramında 5 günlük tatil planım var. ama kimle, nereye gideceğime dair en ufak bir fikrim yok. şimdilik şuraya, buraya gidelimler havada uçuşuyor. benim aklımda kamp yapma fikri var ama sonunda kendi başıma bir deneyim yaşayacakmışım gibi geliyor.
  • ne tatili ? esnafın tatili mi olurmuş .
  • bayram 9 gun uzerine de 3 hafta izin insallah :)
  • avm'ye gitmek.
    iki çocukla çok eğlenceli vakit geçiriyoruz. hanım da alışveriş yapıyor. herkes için mutlu son.
  • kurban bayramında 9 günlük otobüslü (tur firması tabiki, skinsonik turizm değil) orta avrupa + balkanlar turudur. karar verilmiş ancak bir türlü alınamamıştır, yalnız gidilecektir maalesef. biraz backpack tadında günde 3563 km yürünerek geçirilmesi planlanmaktadır. katılmak isteyenleri beklerim, keza tek katılınca %50 sengle supplement farkını haşırt diye geçirmekten imtina etmemektedir tüm turizm firmaları, la bir de onların bir tanesini ben kurdum, ipneler %20 indirim bile yapmazlar, dinleri imanları avro olmuş bunların. konu nasıl turizm ve sıkıntılarına geldi şimdi yavvv.
hesabın var mı? giriş yap