• 100 bin çeşit gereksiz başlıktan belki de en eğlencelisi olabilecek bir ekşi sözlük olayı. başlık tutar da ifşa olurum diye şimdilik manzarayı yüklemiyorum.
  • bahçe, ilerisinde şehirler arası yol, devamında tarlalar ve orman, dere, sonra iğrenç toki blokları ve daha da iğrenç üniversite binaları. neyse ki yeterince uzaktalar. devamında dağlar...
    birileri ormanı biçip, tarlaları da evle doldurana kadar manzaramla mutluyum.
  • ormana bakıyor,mangal yakan amcalar salata yapan teyzeler.
  • inşaat.

bu ülkede, özellikle istanbul'da daha farklı olması için yaşam standartlarımızın farklı olması lazım. beton fetişi insanlarla gerçekten çok zor bir yer oldu bu ülke, özellikle de istanbul.
  • ankara kalesi ve 50. yıl parkını görüyorum
  • apartmanların arasında kalmış ufak bir eve bakıyor. evin girişinde borazan çiçekleri var. zaten evi tutmamın sebebi de bu evdir.
  • arkası orman ve önü göl, bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum.
  • fatih sultan mehmet köprüsü ve istanbul boğazının bir kısmı evimin manzarasıdır. ayrıca gökyüzü olabildiğince açıktır. yani gökyüzünü kapatan bir bina yoktur. gündüzün özellikle haftasonunun o kalabalığını geceleri görmemek, herkes gidince oluşan dinginlik manzaramın keyfini kat kat artırıyor.
  • kurumuş sarı otlarla kaplı boş araziler.
  • metro durağı manzaralı
hesabın var mı? giriş yap