• her duvarını ayrı renge boyamak. bildim bileli bizim ev krem renginde. bi türlü değiştirmeye ikna edemedim bizimkileri.
    ulan bi evim olsun kaç tane duvar varsa o kadar ayrı renk kullanıcam. ayrıca salondaki bir duvar kesinlikle elma şekeri kırmızısı olacak. bir tane duvarı ise boya kutusunun dibinde kalan boyaları duvara seperek boyayacam. hem fütürist hem sürrealist olacak o duvar. elimi boyaya daldırıp avup içimı duvara basarak imzamı da atacam.

yeter lan krem de krem. bok gibi renk işte

edit: çatı katına da jakuzi koymazsam adam değilim
  • ilk işim dostlarımla bir ev partisi vermek olacak.
  • olabildiğince hafif ve az eşya. ama yumuşak, oturması, uzanması zevkli koltuk takımlarına da hayır demem yani.
  • bir köpek sahiplenmek, evin salonunu sinema salonuna dönüştürmek, sadece yatak olan bir yatak odası düzenlemek, gerektiğinde sevdiceğin süt banyosu yapabileceği güzellikte bir küvet ve banyo yapmak. gün batımı ve doğumu gözüküyorsa her gün seyretmek.

daha önce evim oldu yaptım mı bunları hayır çünkü yapamadık durumumuz yoktu.
  • ikea'ya gitmek.

bi koltuk vardı bugün, samimi olmak gerekirse ; götüm bu kadar rahat etmemiştir 29 yılda, o dereceydi.
  • temizlik, faturaları yatırmak, tamirat...
    ahaha ergenler ne hayaller kuruyordur şimdi .
  • 2+1 katta kombili daireye nasıl sığdırılacağını merak ettiğim hayaller.
  • tabiki öncelikle kız atmak.

duvar, koltuk, köpek, fatura, kombi ve akvaryumdaki balıkların bundan önce sıralanmış olması utanç verici.
  • küvetler, sinema salonları ahaha oğlum çok tatlısınız lan. boşuna hayal kurmayın genşler. hiç bi sik olacağı yok. eviniz varsa, çalışıyorsunuz demektir, bu da o evi hiç bir zaman kullanamayacağınız anlamına geliyor. doğalgaz faturasını görünce korkmayın bir de :/

şunu da eklemem gerekiyor ki; eğer erkekseniz ve eviniz olunca hayatınızda bir de kız olursa, yapmayı düşündüğünüz şeylerin %90'ı veto yer. sinema odası yaparım dediğin oda bir bakmışsın çekyatlı misafir odası olmuş.
hesabın var mı? giriş yap