• anaokulundan sonrası tamamen hata.
  • genellikle geleceğimi ilgilendiren insanlara gereğinden fazla güvenmek içeren tüm eylemlerim. pişman değilim ama iyi de değilim tabiğğ.
  • sözlükçü olmak.
  • elime geçen paraları fuzuli işlere aktarmak.
  • (bkz: yitik spermciğin aşk öyküsü)

yumurtayla hasbelkader buluşan spermden entryi sıcmığı..
  • öğretmen olmak. 4 yılım boşa gitti aq.
  • bazılarının kendini bi bok sanması.
  • 17 haziran'da o doğumgününü kutlamam.keşke arkadaş olarak kalsaydık.keşke sadece instagram'da fotoğraflarını beğenmekle kalsaydı her şey.

varlığını bilseydim ama ötesi olmasaydı. benim için bir anlam ifade etmeseydi. üzüldüm, üzdüm. onu unutmak için başkalarıyla bir şeyler yaşamaya çalıştım, ne yaptıysam da zihnimde canlandı hep, o ilk günkü tazeliğiyle belleğimdeydi. bana söylediklerini anımsayıp nefret etmeye çalıştım, ama başaramadım, canını yakmamak için frene bastım ama tutamadım kendimi.

canını o kadar yaktım ki, acaba bir gün kendine bir zarar verirse ben bu vicdan azabıyla ne yaparım düşüncesi beynimi kemirdi.bir şey yapmaması için dua ettim.

hiç böyle saçma sapan şeyler yapmamıştım.neden diyorum, ben niye böyle oldum. bir zaman sonra kendime çok kızacağım farkındayım, ama içimdeki ateşi söndürmemin başka bir yolu yoktu ki, samimi bir özrü çok gören biri için yaptıklarım ağır değil sanki.bilmiyorum, tek bildiğim keşke keşke o mesajı atmasaydım. emin değilim ama belki daha güzel bir pazar gününe uyanmış olacaktım bugün.

hiç kimseyi kıramazdım. neden bilmiyorum ama galiba ileride, şu yaptıklarıma güleceğim ve kızacağım. çok salakça olduğunu şuan bile hissediyorum.

küçükken hayalini kurduğum, eğer bunları elde edersem çok mutlu olacağım diye, beni hayata tutunmaya motive eden çoğu şeyi elde ettim.hiç de mutlu değilim.galiba kandırıldım.mutsuzum.
  • kız arkadaşla geym of bizans'a gitmek
  • ben hatayı tam olarak anlayamadım.
hesabın var mı? giriş yap