• sözlüğün mobilinin net çalışmaması
  • mobil uygulamasında fark ettim. doğum tarihinizin doğru olarak gösterilmesini istiyorsanız bir gün fazla yazmanız gerekiyor. ayrıca entry girdikten sonra profilinizde görünmesi için uygulamayı kapatıp açmanız gerekiyor.
  • mesela olive oil diye arattiginizda "ing. zeytinyağı" diye yazamiyorsunuz.
    cunku, zeytin yagi diye bos bir sayfaya yonlendiriyor.
    (08.01.2001 ssg entry'si: (bkz: #298971))

hadi birisi olive oil diye arattiginda hic degilse zeytinyağı sayfasina yonlendirsin deseniz de, "suraya yonlendir" gibilerinden bir buton olmadigi icin zeytin yagi basligina zeytinyağı yazip sozlugu kirletmeye mahkum birakiliyorsunuz.
  • başka bir yazarın favori yazarları listesinde, bakan yazarın engellemiş olduğu yazarlar badisi gibi görünüyor.

bazen hiç cümle kuramıyorum.
  • öncesinde içerisinde entry olan ancak daha sonra tüm entry'lerin silinmiş olduğu başlıklarda, "bunu demek istemiş olabilir misiniz" diye yapılan yönlendirme, içi boş olan aynı başlığa yapılmakta. normal koşullarda, içerisinde entry bulunmadığı için ifade olarak en yakın başlığa yönlendirme yapılıyor. bu sebeple var olmayan bir başlık için sürekli önerilen diğer başlığa tıklayıp loop'a giriyorsunuz. ben mesela 25 dakikadır tıklıyorum hiç bir yere ulaşamadım. *

örnek:
    (bkz: asdasdasds)
  • oncelikle baslikta arayamadim neden derseniz*:

1. baslikta araya * isaretini koyup ararsaniz size her seyi getiriyor, ui icin pek ''useful" degil sanki.

2. baslikta araya : isaretini koyup ararsaniz size yine her seyi getiriyor cunku saat tarih : ile bolunmus.

buglari unuttum galiba. ha, hatirladim.

bug: gizli bkz yapmak istediginiz seyin icine : koyunca patliyor. ! isareti de gozukmuyor.
  • soru şeklinde açılan başlıklar. sözlükten ziyade forum sitesindeymişim hissi veriyor.
    tanım: bug olmasını umduğum durumdur.
  • profil sayfalarındaki son entry'lerde taşıt seçeneği var ama bir işlevi yok. lüzumsuz.

elbette bug değil ama napıyım ssg'ye özel mesaj mı atıyım.
  • mesaj gönderirken submit ettiğimiz tuşa tab ile gelip space ile submit eder isek sayfa geçmeden bi daha space ile aynı mesajı bi daha gönderiyoruz. olmasın bu.
  • belirli bir entry sayısının altında kalan yazarların entryleri oylayamaması durumu.

sadece bende mi var bilmiyorum ama deneyen arkadaşlar mesaj atabilirler.
hesabın var mı? giriş yap