• olması gerekendir.

benim için yazarlar sadece entry'lerinin sağ altındaki kullanıcı isimlerinden ibaret.
  • benim lan bu.
    cunku sozluk nikinden ayird edemiyorum olm, siz nasil anliyosunuz lan hele bi deyin
  • benim bu yazar. hiç birisine yürümedim ama millete bakıyorum sözlükten sevgili yapıyor, fuck buddy yapıyor, duyuru'dan yürüyor, geçen birisi kadın yazar pilot'a sakso çekmiş vay amına koyim diyorum. millet cabbar atakan olmuş. geçen bir yazar yazmıştı "hayatta atılgan olan kazanır." doğruymuş.
  • sevgilisi olabilir
  • çaylak olduğum için ben oluyorum sanırım
  • uuu sözlükte kız mı var ??
  • te allam
  • benim lan bu.benim için buradaki herkes sağ alttaki nickten ibaret.
  • amacı sadece sözlükte yazar olmaktan başka bir şey olmayan aklından bile geçirmeyen erkektir kendileri :)
    helal olsun ona ki gerçek hayatta tüm ihtiyaçlarını karşılar ve sözlükte abazalık yapmasına gerek kalmaz...
  • normal insandır, abartmaya gerek yok.
    ben de böyleyim, biri mesaj atmadıkça kimseye atmam, gerek yok çünkü.

"ağbiii zamanım geldi ağbii dayanamıyom artıığğk" diye dolaşanları normal insan mı sandınız siz?

kafanızı kullanın kafanızı.

edit:eheemm öhömmm sevişmek istemiyorum lütfen özelden fotoğraf göndermeyiniz. hadi gönderdiniz, çükünüzü atmayınız.

edit2: rica ediciim yapmayınız, evet ideal erkek olabilirim ama yine de yapmayınız. ev erkeği olmak istemek nedir ya?

editler şaka ya, kimse bişey göndermedi ühüğ.
hesabın var mı? giriş yap