• spor salonundaki hocaların personal trainer'lık yapıp, ilgilendiği öğrencisi dışında hiç bi sike karışmama hadisesi. yeni mi çıktı benim mi gözme yeni mi çarptı bilmiyorum artık böyle. bir öğrencisi var parayı basmış tabi onun peşinde devamlı ağırlık çıkar indir 10 kere olacak hadi yaparsın vs. sen karşı tarafta "o hareketi" yanlış mı yapıyorsun doğru mu yapıyorsun falan hiç önemli değil artık. hocaya da salona da ekstra para bayılmak gerekiyor. ya da cool olup free takılacaksın hocalar da zaten bi sik bilmiyor diyip.

bir de bunlarin öğrencisi olmayınca bir kuytu köşeye oturup telefonla uğraşanları var.

edit: işbu entry yalnızca durum tespitidir. ortada yanlış olan bir şey de olmayabilir.

(bkz: öyle işte)
  • macfit için kesinlikle katılıyorum. içerde en az 5-6 hoca var, hepsi özel derste. biri de dönüp ne tek hareket ne gösterdi ne bir hareketimi düzeltti. yöneticiye gidip neden soru sorabileceğimiz tek bir hoca yok dedim, haklısınız, eksik hoca ile çalışıyoruz ondan oldu, düzelecek falan dedi. hiçbir şey değişmedi tabi.
  • pt lik yapan hocalar, tüm öğrencileri aynı anda derse almıyor. özel ders verdikleri öğrencileri ayrı saatte alıyorlar. başka türlüsü doğru değil, zaten özel olarak para veren kişi de kabul etmez bunu. ben de özel hocayla çalışıyorum. spor saatlerim belli, o saatlerde grup dersi yok veya olursa da başka hoca giriyor.
  • bir çok salon için kesinlikle katıldığım önerme, adam yanımda çalışırken hareketi yanlış yapıyor ben görüyorum hocada görüyor gelip arkadaşım bu hareketi böyle yapma sakatlık doğar demiyor ya özel ders verecek ya da kadın olacaksınız
  • hem paran yok hem güzel bir kadın değilsin, bir de üstüne özel ilgi bekliyorsun. mamudo gurban niye doğdun derler adama.
  • macfit zaten bunu baştan söylüyor, sadece spor salonu aletler vb var o fiyata, hoca ekstra

bu sayede ucuz zaten
  • yıllarca kardeşim o hareketi yanlış yapıyorsun diyenlerle dalga geçtiniz, onlara inanmadınız o kaslı adamları artık üzmeyin`:;( `
  • sadece macfit değil hemen hemen her salonda bu şekilde artık.

salon + özel parası almak varken neden sadece salon parası alsınlar ki.
  • bilgiye ulaşmanın bu kadar kolay olduğu devirde 3 kuruşluk bilgileriyle istediklerini yapmakta özgürdürler. birinin eline bakmadan kendi yolunuzu çizmeniz en doğrusu olacaktır.
  • ayda 200tl ye($20), ne bekliyorsunuz? bu insanlar tas mi yesinler?
hesabın var mı? giriş yap