• albumunu almadıgım halde sadece cıkıs sarkısının guzel oldugunu düsündügüm yeni popcu. tabii haksızlık ediyor da olabiliriz. (bkz: icine dogmak)
  • tost makinesine girmiş balık görünümlü kişi ya da her neyse.
  • 2003 senesine çıkan stuck isimli hit parçasıyla, o dönem, sürekli klibi dönerdi televizyonlarda. söz konusu parça da başarılıydı bu arada tabii. şimdi sesi sedası çıkmıyor kendisinin.
  • 2000 yılında ilk albümü genuine, 2003 yılında virgin records ile kendi adını taşıyan albümü çıkaran ve bu albümden stuck, more to life ve i could be the one single'larını piyasaya süren 3 mart 1986 seattle, washington doğumlu italyan kökenli şarkıcı. vay be o zamanlar lisedeymişik, yeşilmişik, sazmışık. vira vira demir aldı dünya...
  • more to life şarkısı iyiydi. ama devamını getiremedi.
  • en son yıllar önce ne yapıyor diye merak edip bakmıştım kendisine, müzik anlamında bazı çalışmaları vardı ama eski popülaritesini yitirmişti haliyle. şimdi tekrar baktım da aradan geçen yıllar kendisini fazla değiştirmemiş diyebiliriz çünkü kendisi ilk piyasaya çıktığında 14 yaşlarındaydı. stuck ile listelere üst sıralardan giriş yaptığında ise 17 yaşında bile değildi belki. aradan çok zaman geçtiği için insanların gözünde bu kız da kesin yaşlanmıştır imajı oluşuyordur ama hala genç. zamanında ben bu stuck isimli çalışmasını çok severdim, klibi de baya eğlenceliydi. number one'da günde belki 10-15 kere çalmasına rağmen hiç sıkmazdı. güzel günlerdi be.

instagram :

https://www.instagram.com/stacieorrico
  • christina aguileranın yeni yetme olanı. christina tutunca piyasaya aynisinin daha vasat seslisini sürmüşler gibiydi.
hesabın var mı? giriş yap