• "ebru gundes pipisini yanindan ayirmiyor" haberinin bas kahramani olan sahis.
  • bir ara sünnet olunca gazete başlıkları tahmininiz üzere "stelyo pipisini kestirdi" şeklindeydi. (hey allam)

hayır, acayip olan kaç yaşında adam, sünnet oldu diye altın takılır mı amk? bir sürü ünlü ellerinde cumhuriyet altını kutlamaya gitmişlerdi.

madem adetten altın yapıyorsunuz, tam yapın. hani bu adamın sünnet pelerini, hani maaşallah bandı, hani sünnet asası, hani sünnet tacı? sonrasında şapkayı da pipinin üzerinde koydun muydu, oh mis. hele o şapkanın fizik kurallarını alt üst edercesine saatler ve günler içerisinde yamuluşunu izlemek paha biçilemez.
  • bugün sabah 06.00 sularında gözlerimi açtım. tavana bakarak uyandım. gözlerimi açtıktan sadece 5-6 saniye sonrasında birden dilimden şu sihirli sözcükler dökülüverdi: “stelyo pipis”

allahım sanki ilahi bir emrin altındaydım. kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde, sabahın altısında ve uyanalı sadece saniyeler olmuşken bilinçaltımdan çıkan stelyo pipis haykırışı... pazar keyfi, televole, şıklar rüküşler ve her programda karşımıza çıkan “ünlülerin çapkın menajeri stelyo” repliği. yüzümü yıkadım, dişlerimi fırçalarken onu düşündüm. allahım sanki bir girdabın içine sürükleniyordum. 90’s girdabı. umarım iyisin ağbey. eminim şu an bir yerlerde menajerlik yapıyorsundur. bak ismin hiç silinmiyor.
  • sedef erbil'le görüntülerinin üzerine, babamın "bu pipis de herkesi pipisliyo" yorumu yaptığı adam..
  • zengin bir playboy. televoleci manitalara cift vurup tek sayan $ahi$lardan.
  • futbolcu olsaydı falco götz ve didier six'ten sonra galatasaray'a transferine kesin gözüyle bakardım..
  • bu adam ülkedeki en kombo karakter. çocukluğumdan beri bir şekilde ismine maruz kalmaktayım, magazin haberlerinden vesaire. adam rum. türk vatandaşı. buraya kadar normal. yani gayet sıradan bir durum. özellikle eski türkiye’nin bugüne nazaran hayli renkli ortamı düşünüldüğünde. fakat adam öyle bir ortaya karışık karakter inşa etmiş ki, aynı anda hem atatürkçü, hem reisçi, hem allahçı kitapçı, hem pavyoncu, hem rum, hem türk, hem hayırlı cumalar, hem rakı masası. bence stelyo pipis türkiye’nin özetidir. ülkenin gümrük kapısına devasa boyutlarda resmi asılmalı ve altına da instagram’da takip et butonu konulmalıdır. hatta ülkenin ismi bi süreliğine stelyo pipis cumhuriyeti olarak değiştirilebilir. ses getirir. turist getirir. stelyo pipis. marka.
  • şimdilerde esat yontunç neyse o zamanlarda da bu adam o.

popüler bi meslek bence stelyo pipisçilik. millet gece aleminin bütün nefes alan hatunlarını bu meslek ile götürüyor aq. esat da mesela 45'lik bi kabasakal. ama onun mesleğinde son sürat ilerliyor.

-ne iş yapıyon?
    + stelyo pipisçilik
    - oo gelsene şöyle sen..

muhabbet böyle gidiyor olm sanki. tip yok adamda, bence harbi de kazma. espriden filan anlamayan, genel kültür desen trışka olan bi amca. ama paso hoplatıyor, hiç boş diil maşallah.

geçenlerde ibrahim tatlıses'in haydi söylesine taktım (ki gerçekten şu kalben abla içine etmiş de başlığına yazamıyorum, okursa morali bozulur, günlerce evden çıkamaz diye) bi gün boyunca zabaktan akşama onu dinlerken, dur lan bi de klibine bakiyim dedim, kim çıksa karşıma beğenirsiniz, bu, tabisi stelyo pipis amcanız. klipte bile oynamış ya la.
  • mehmet ali erbil'in menajeri
  • sedat peker'in bir dedigini iki yapmayan, mafyayla sanatci menejerligi yapan karanlik insanlardan.

(bkz: http://www.milliyet.com.tr/…/06/05/guncel/agun.html)
hesabın var mı? giriş yap