• türkiye bugün dünya kupası finalinde avustralya'ya 3-0 yenilerek dünya ikincisi oldu. tüm sporcuları kutluyorum teşekkür ediyorum. özellikle dünkü maç gösterdi ki bizim takımımız çok üstün bir takım. bu sene olmadı bir dahakine olur.

bu spor dalında dünyanın en tepesindeyiz ama bilen eden yok. bu da ilginç bir şey. belki de iyi. hangi spora el atsak politize edip bozuyoruz. hak edeni değil, arkadaşı yandaşı akrabayı kolluyoruz. böyle kalması belki daha iyi.
  • ne spor arkadas ya. bir yildan fazla olmus en son entry'i ben girmisim dunya ikinciligini mujdelemisim. biraz evvel biten macta avustralya'nin hobart kentinde u23'te turkiye fransa'yi yenip dunya sampiyonu oldu bunu da yazayim buraya dursun. pek bileni edeni yok ama olsun.

https://m.youtube.com/watch?v=_bts5i32b2s bu da final macinin canli yayin linki
  • sadece 16 yıl önce tanıştığımız su sporu.
    şu an dünyanın en iyisiyiz.
    avustralya gibi bir dünya devini dünya şampiyonasında 3-1 yenebildik.
    bu da demek oluyor ki gençlere fırsat verilse kim bilir neler neler yapacaklar.
    olimpiyatlarda halter dışında da bir başarı elde etmememiz için bir sebep yok.
  • kolay kolay penaltı olabilecek spor...
    - hoca maskem çıktı, gördüğün gibi çektiler
    - penaltı

(bkz: bilmeden entry girmek)
  • o kadar sigarayı bıraktık nefes tutmayı öğrendik de ne bokuma yarayacak şimdi bu diyenlerin sporu. dünyanın en zor sporu olarak kabul edilir. benim yaptığım yıllarda bu ünvan under water rugby'ye aitti. sonra insanlar düşündü sualtında başka nasıl abukluklar yapabiliriz diye, bunu buldular. yakında sualtı bilardosu, sualtı sırıkla atlama, sualtı formula 1'i çıkar. bu da kaptırır ünvanını
  • yaklaşık 6 yıldır bu sporu yarı profesyonel yarı hobi şeklinde ilerletiyorum. ilginç bir şekilde bizim ülkemizde ne kadar tanınmasa da ülkemizin bu sporda olan şöhreti nerdeyse tüm avrupa ülkelerince tanınıyor. katıldığımız özel yurtdışı turnuvalarında bire bir gelen özel soruların ana fikri hep türkiyenin nasıl olup da bu alanda bu kadar iyi olduğuyla alakalıydı. bu noktada sanırım ankaradan odtü ve kocaelinden deniz yıldızı ekollerine büyük saygı göstermek gerekiyor.
  • 6 kişilik takımlar halinde ;maske,şnorkel,palet,pak ve raketle yapılan bir spordur.aslında su altı hokeyine özel havuz olması gerekir ama türkiye koşullarında bu havuzdan birtek kocaelinde var o yüzden maçlar ve antrenmanlar normal havuzlarda ve geç saatlerde yapılır.nefes ve kondüsyon oldukça önemlidir.rugby kadar olmasa da oldukça serttir.
  • kanadali lazlarin ata sporudur. kanadali laz yok mu dediniz? allah allah...
hesabın var mı? giriş yap