• diamond head'in vokali surekli orgazm halinde olan, ortalari ve sololari sarkinin geri kalan bolumunden daha guzel olan(ve tabii ki bu sirada arkada inleyisler ve ahh off sesleri var) sarkisi. dinledigim ikinci diamond head sarkisi.
    (bkz: am i evil)
  • metallicanin ilk konserlerinde caldigi $arkilardan.

over and under, do you go down to the sea
    oh yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
    sweet and timely caress, dear babe fulfillin' me
    i can feel her heart, it is beating down inside
    oh yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
    tasty, tasty, tasty, tasty
    into her valley, all her charms taste of love
    fragrance of my dreams, yeah go down, take my love
    oh yeah, yeah
    taste my bitter wine, cos there's something boiling up inside
    tasty, tasty, tasty, tasty
    faster......love....
    make me go.....
    shoot me
    faster, faster
    love, sucking my love
    oh lord, sucking my love
    oh lord, sucking my love
  • lightning to the nations isimli 1980 doğumlu benzeri az bulunur bir albümden, bütünü ilmek ilmek dokuyan eser. diamond head, nokta.
    *
    * *

*
    müzik
  • rifflerinden ve sololarından bir albüm çıkan efsane şarkıdır.
  • bu şarkıdaki vokal ve soloları dinleyip de feyz alan adamlar metal müziğe yön verdiler. bereket çeşmesi gibi bir eserdir. diamond head'in belki de hakkı yenmiş en büyük eserlerinden.
  • demek eksi sozlukte sucking my love entry lerini okuyorsunuz; muzik zevkinizden oturu sizi tebrik ederim..

benim icin diamond head’in bu parcasi, rock muzik evrenindeki en ilham verici ve en underrated sakilardan bir tanesidir; asagida paylastigim dokuz buçuk dakikalık version u epik dir, ne deezer da, ne apple music de, nede spotify da bulunur.

soyle bir dusununce metallica nin bu grup için hem bir lütuf hem de bir lanet oldugu kanisina variyorum; hic kuskusuz ki bir cok metallica sarkisina esin kaynagi olan diamond head in bu eseri, sanirim en bariz bicimde seek and destroy u kazirsaniz altindan cikar.

yıllar önce bu parçaya headbang yaparken boynumu çok fena incitmistim ve fakat sarkiya olan askim gercekten buna değer :d

basima birsey gelmeyecekse bu sarki icin gelmis gecmis en iyi ilk 3 metal sarkisindan birisidir diyebilirim ve hatta dedim bile.

buradan buyrun
hesabın var mı? giriş yap