• iyiymiş. beğendim.
  • bana ekşi sözlüğü sevdiren uygulama *
  • çok beğendim. önceki olumlu girdilerin hepsine katılıyorum. elinize emeğinize sağlık.
  • sadık müşterisi olduğum uygulamadır. tüm entrylerimi burdan girer, tüm gün ekşiyi burdan takip ederim.

yalnız daha önce de yazdığım tek bir özellik var. onu koysanız be artık nolursunuz. ücra kıyıda kölede görünmeyecek bir yere koysanız da olur. şifreli koysanız da olur.

ayarlara uygulama için dikey yöne kilitle özelliği

biliyorum iphone’da zaten var ama ben iphonu bu kilit açık kullanıyorum. şükela reader’ı ise hiçbir zaman yatay pozisyonda kullanmıyorum. dolayısıyla uygulamayı her kullandığımda elde çay kahve ya da yatakta hep yan dönüyor, gidip telefondan düşey yöne kitlemem gerekiyor. iphone’da da o özelliğe alttan parmakla çekerek erişmen çok çirkin uyuz oluyorum.

nolursunuz yapın şunu be. hadi be olum. yapın da sevinem artık. kaç zaman oldu.

uygulamayı dikey yöne kilitle

yaparsanız her gün 10 kere reklama tıklarım 1 ay boyunca.

edit: lan bak resmi uygulama çıktıktan sonra bir kere bile resmi uygulamayı indirmeye tenezzül etmedim. çok ayıp ediyorsunuz. çoookk. bana karşı çok ayıp oldu.

edit2 sorulara verilen cevapları görmek iyi oldu elinize sağlık. bu güne kadar sizin yüzünüzden en az 50 konuğun cevaplarına bakmadım uygulamadan çıkmaya üşendiğim için.
  • belki de birkaç aydır uygulamaya her girdiğimde kendi kendime “yahu bi güncellemeyle birlikte şu favori butonu bi gitti, o kadar zaman oldu kaç güncelleme geldi hala favori butonu sorununu neden çözemediler acaba” diye hayıflanıyordum. aylar sonra bugün bu sorunumun üzerine giderek “bi bakayım sözlükte bununla ilgili neler söylenmiş” diye bu başlığa geldiğimde hiçbir yazar tarafından da böyle bi sorunun dile getirilmediğini, çok daha küçük sorunların belirtildiğini görünce “allaah allaaah bi tek ben mi değer veriyorum şu butona, niye kimsenin umrumda değil” diye uzun uzun düşünüp uygulamayı kurcalarken aslında oturumun kendi kendine kapandığının, tekrardan giriş yapmam gerektiğinin aylar sonra farkına vardım.* gerçekten inanılmaz... mobilden entry girmediğim için sadece fav/oylama durumlarında kullanıyordum uygulamayı. bu yüzden olacak ki, hiç farkında bile olmadım. o kadar zaman verdiğim tüm oylamalar da boşa gitti desene. *

siz de benim gibi bi sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız -ki hiç sanmıyorum *- bi yazar girişini kontrol ediniz efendim. uygulama cidden şahane, ellerinize sağlık. bu entry de ilk kez -muhtemelen son aynı zamanda- bu uygulama aracılığıyla gönderilmiştir.
  • ciddi kullanışlı bir uygulama olmuş.
  • her gün en az yüz kere giriş yaptığım canım uygulamam
  • yeni gelen, entry okurken durduk yere tam ekran reklam videosu gösterme huyu ile kendini sildirmeye zorlayan uygulama.
  • yıl olmuş 2019 ama hala android versiyonunda giriş yapılamayan uygulama.

zorunlu olarak ios işletim sisteminden android işletim sistemine geçiş yaptım, ilk iş şukela reader indirmek oldu ama giriş yapamamak hayal kırıklığı yarattı. yetkililer buna bir çare bulsa keşke
  • kendi kendine entry favlayan uygulama. nasıl oluyorsa artık telefondan her girişimde kafasına göre entry favlıyor ve farkında olmuyorum. çok yaşayası kankam sövünce olayın farkına varıyorum fekat fırçamı yemiş oluyorum.
hesabın var mı? giriş yap