• merve toy dan çok daha yakışmış ligtv basketbol şubesine.. eski basketbolcu olmasından mütevellit murat murathanoğlu nun dediklerini daha iyi anlayan ve yorumlayabilen bir kadının orada olması hem biz izleyenlere hem de murat abiye daha çok keyif veriyordur eminim. basketbol geçmişinin yanı sıra çok da güzel olması tv ekranlarındaki ayrı bir şansı. yolu açık olsun severek takip ediyoruz.
  • kumral, uzun boylu, guzel fizikli, renkli gozlu hatun. programlarinda bazen dalip gitmesi, ipleri elinden kacirmasi, konuklarla diyaloglari da ayri guzel. (bkz: ilan-ı aşk ediyorum benimle evlenir misin)
  • bunu yapmak istemezdim ama (bkz: inanılmaz tatlı bacakları olan dost)
  • birtakım telaffuz hatalarını düzeltmesi gereken ex basketbolcu, yeni televizyoncu.

şükran'cım,

burayı okuyorsan, lokomotif kuban'ın kuban'ı, küban diye değil, yazıldığı şekliyle telaffuz edilir. zira rusça fransızcaya benzemez. jugoslovenka olarak bu hatayı sana yakıştıramadım.

ayrıca kutza / kutsa değil, kuça.*

bi' ara yemeğe çıkalım.

öptüm.

kendine iyi bak.
  • neden her programda katılımcıların ismini defalarca tekrar ediyor anlamak mümkün değil.acaba süreyi yeme düşüncesinde mi oluyor ne.kimse de uyarmıyor heralde çünkü hala hala ısrarla devam ediyor.kötü duruyor program akışında biri müdahale etsin be.
  • "ben şükran albayrak" derken ölüp bitiyorum. şükran ismi ancak bu kadar güzel söylenir ve insana içinden "ne güzel isim" dedirtir.

çok farklı bir albenisi var, kısacası güzel bir kadın.umarım bir gün tanışma, en kötüsü bir resim çektirme imkanım olur :)

ekranlarda uzun yıllar görmek dileğiyle...

not: konuşurken ellerini birleştirip hafif tebessüm ederek konuşması kendisini ikonik hale getirir. zira çok hoş.
  • kariyeri, güzelliği, basketbol camiasindaki konumu vb. nedenlerle kendisine beslediğim derin bir saygı ve sevgi vardı. ancak instagramı hoyratça kullanması hasebiyle ne yazık ki duygularım yerle yeksan oldu.

neden instagrama giren herkes bir anda sabah şekeri kıvamına geliyor anlamak güç.
  • çok iyi biriymiş gibi duran kişi...
    (bkz: evlenilecek kadın)
  • her şeyiyle tam bir yugoslav olan muhteşem insan, güzel şahsiyet.
hesabın var mı? giriş yap