şükela:  tümü | bugün
 • türkiye pazarına bomba gibi giriş yapmış luxottica firmasının mağazalar zinciri. hedefleri aynı şekilde türkiye de mağazalar zinciri kurmak. ürünlere verdiği garantileriyle ve her zaman yeni ürünleri barındırmasıyla müthiş bir görselliğe sahipler.
 • bu kadar az bilindiğine şaşırdığım firma/mağaza zinciri. açılın çok fena öveceğim birazdan;

  personel çok ilgili ve bilgili.

  zaman zaman çok güzel indirimler oluyor. şu aralar bazı modellerde gerçek %50 indirim var. yani önce fiyat şişirip sonra indirim yapmıyorlar. indirim dönemi harici bile %20 civarında indirim yapabiliyorlar sormaktan çekinmeyin.

  buradan aldığınız gözlüğü faturası ile 1 sene içerisinde %50 indirim kazanarak iade edebilir ve yerine sebep sunmanıza gerek olmadan yeni bir gözlük alabilirsiniz. (örneğin 11 ay önce 500 tl verip aldığınız bir gözlüğü iade edip 250 tl indirim kazanabilir ve bu indirimi yeni alacağınız gözlükte kullanabilirsiniz)

  gözlük aldığınızda ve sonrasında yüzünüze göre ayarlama ve temizlik gibi işlemler ücretsiz yapılır.

  aldığınız gözlüğün camı 6 ay içerisinde çatlar ya da kırılırsa bir sefere mahsus olmak üzere ücretsiz değiştirilir.

  gözlük alabileceğimiz sayısız yer var ancak müşteri hizmetinin bu kadar iyi olduğu yer hiç yok gibi. o yüzden ben genelde buradan alıyorum güneş gözlüklerini. umarım hizmet kalitesini düşürmeden faaliyetlerine devam ederler ülkemizde.

  babamın firması olsa bu kadar övmezdim.* umarım pişman etmezler beni. yukarıda yazdığım bilgiler satın alma sırasında firma yetkili satıcıları tarafından ve internet sitesinde yazanlardan derlenerek yazılmıştır. güncel son durumda farklılıklar var mı bilmiyorum ama sanırım yoktur. yani bu garantiler hala geçerlidir diye düşünüyorum.
 • tunalı mağazası maalesef kapanan güzelim gözlükçü.
 • aldığım gözlükle ilgili sorun yaşadığım ve şikayetimvar adlı siteden bakınca benle aynı sorunları yaşayan bir sürü insanla karşılaştığım gözlükçü. bir sene önce almış olduğum rayban gözlüğün parçasını tedarik edemeyeceklerini söylediler. %50 indirimle başka bir gözlük alabileceğimi söylediler. başka bir gözlükçü mağazasına gidip başıma geleni anlattım. 5 yıldır aynı gözlüğü sattıklarını ve bu parçaların getirtilebilir olduğunu firmaya ısrarda bulunmam gerekiğini söylediler. sunglass hut mağazasına geri gittim gözlüğün hala üretimde olduğunu ve parça tedariğinin yapılabilir olduğunu ilettim ısrarla parça getiremeyeceklerini söylediler. şikayetçi olaracağımı söylediğim de ise "istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz" gibi bir tepki ile karşılaştım. şikayetlerin bir çoğuna da bakınca ben artık mağazanın orijinal ürün sattığına inanmıyorum. parça değişimi yapamamak, çabuk soyulan gözlük camları, kırılan gözlük sapları. bir daha buradan alışveriş yapmam kimseye de tavsiye etmem.