1. reklamlarla coşturulmuş ürün. günde bir tane alınması halinde tüm vitamin, mineral ihtiyaçlarını karşılayacağı iddia ediliyor.
    aslında bugünlerde böyle bir hap arayışındaydm. bahalım bahalım...
  2. bir haftadır kullanmakta olduğum ürün. içinde bütün vitamin ve mineraller mevcut imiş.

aşırı dercede kuvvetli bir etkisini görmedim fakat küçükte olsa bir enerji verdiği kabul edilebilir. örneğin % 10 gibi bir enerji hissettim bünyemde.

en önemlisi ise bana cinsel yönden bir ivme kazandırdı. normalde 1 kere yaptığım seks bana 3-4 gün yetiyordu. fakat bu üründen sonra günde 3 kere seks yaptığım oldu (kesinlikle abartma değildir) penis ereksiyonu bakımından müthiş bir sertlikle karşı karşıya kaldım. önceki zaman göre % 50 bir artış oldu diyebilirim. hatta seks yaptıktan sonra bir 5 dakika ereksiyon halinde kaldım.

not: bu yazı tavsiye niteliğinde değildir. sadece gözlem niteliğindedir. her bünye farklı olduğundan, farklı tepki gösterebilir. sonra bana çemkirmeyin!
  3. yazılanlara bakılırsa, 'all day' olan adını 'all night' olarak değiştirmesi gereken ürün.
  4. bu ürünün 'all day' olan adını 'all night' olarak değiştirmek sakıncalıdır. her bünyede farklı reaksiyon gösterebilir.

eczane kapılarında izdiham yaratmayın lan .mcıklar. ben sadece gözlemlerimi yazdım :)
  5. faydasi hakkinda fikrim olmamakla birlikte, insanin gun icindeki enerjisinin %10 arttigini nasil olcebildigini merak ettirmistir.
  6. içerisindeki vitamin değerlerinin vucudun günlük alınması gereken miktarlarda olduğu, en önemli özelliğinin 3mg. co enzyme q10 barındırması olan multivitamin. vitamin değerleri sporcular için yeterli değildir, draje supradyn buna göre daha iyidir, q10 faydalı olabilmesi için günlük alım miktarı 30mg. olmalıdır, bu değerler göz önüne alındığında ne kadar faydalı olur tartışılır.fiyat olarak q10 takviyesi başlı başına 80tl civarındadır, bu ilaç 19tl.
  7. hiç bir ilaç doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. vitamin yararlıdır, kullanayım bir şey olmaz düşüncesi çok saçmadır. bilinçsiz vitamin kullanımının da zararları vardır. vitamin takviyesi yapmak istiyorsanız önce bir doktora görünmeli ve ona göre bu tarz haplar kullanılmalıdır.
  8. diğer vitamin/mineral kombinasyonları gibi besin değeri(enerji, kalori) sıfırdır(0).
  9. hükümet tarafından belirli gruplarda ilaçların reklamlarının serbest bırakılmaya başlanmasıyla, reklamlardan dolayı halk tarafından güvenilerek kullanılan ürün!

supradyn all day hakkında bilgi verin