• - ayyy selami, salatadan salyongoz çıktı, iykkk !!!
    + gereksiz tepkiler veriyorsun necla, lütfen yapma böyle..
    - bak bak, marul yaprağının üzerinde yürüyor, ayyy kusucam ben şimdi !!
    + ah necla ah, geçen yıl yazlığı tahta kuruları bastığında da böyle yapmıştın, seni hiç anlamıyorum inan ki..
    - abartma selamiii, ben balkondan içeri giren yılanı görünce şeyttiydim öyle, tahta kurularından değil :(
    + tamam işte, ne farkı var neclacıım, sen bu tepkileri hep veriyorsun, seni anlamak mümkün değil..
    - ühüüü, sen böyle değildin selami, her geçen gün daha da hissizleşiyorsun, böüüü..
    + üff necla, gene başladın, bak en güzel yerini kaçırdım senin yüzünden, tam da aslan çitanın avladığı yaralı geyiği çalıyodu göremedim, of ya of..
  • sonunda "evrensel belgesel formatı" diye zırvalayabilen bir hale gelmektir. hale güzel bir kızdır.
  • bu benim. o kadar çok cinayet belgeseli izledim ki bir cinayet haberi izlediğimde direkt kriminolojik süreci falan düşünüyorum. kendimi durdurmaya da çalışıyorum ama daima aklıma kriminolojik ve hukuki süreç geliyor. nasıl öldürmüş, sorgusu nasıl yapılmış, dava dosyasında nasıl temellendirilmiş falan. kötü bir durum.
  • akıllara (bkz: kaybedenler kulübü) filminde (bkz: rıza kocaoğlu)nun canlandırdığı sürekli belgesel izleyen ve koltukta oturan karakteri getirmiştir.
  • behzat ç gibi hissediyorum kendimi iki bira ve belgesel izlemek
hesabın var mı? giriş yap