• cihitçi tirir ilisimidir.

git sen savaş o zaman pkklı kobay mahlukatlarıyla. adamlar pkk sikiyor gelmiş burada lafını yapıyorsunuz. gerçekten büyük bir gelişim göstermişler çok az kayıpla ve çok hızlı ilerliyoruz temennim ne askerimizin ne ösonun ayağına taş değmesin. ancak bu kadar veraset savaşımın olduğu yerde tam askerle savaşmak yerine bölgedeki milisleri aktifleştirmek bizim lehimize ayrıca bölgeye her ulaşan birliğe yerel halktan büyük bir sevgi var.

ki gerek ahrar, gerek öso hele ki türkmen ağırlıklı smo bizim kardeşlerimizdir. geçtiği her yerde kendi bayraklarının yanında türk bayrağı da vardır.

bu arada ahraruş şam bölgede güçlü iken pkk pyd nefes alamazdı. sonraları destekler azaltılınca doğal olarak daha noktasal yerlere kendilerini çektiler bölgeden uzaklaştılar.

neyse efendim. kısacası aslan parçalarıdır. rahatsız olan beğenmeyen varsa ya pkk sevicidir ya da siyaset cahilidir.

(bkz: el cezire ve fırat aşiretleri ordusu)

yukarıda belirttiğim ve çok öncesinden planlanmış başlığını açtığım bu girişimin ardından bölge halkı ile kurulan ve bölgeye halkına uzak olmayan tanıyanlardan oluşan birlikler her daim avantajımıza.

zaten hızlı ilerleyişimizin altında da bu plan dahilinde hareket etmemizin olduğuna inanıyorum. doğru olan zaten demografik olarak çok geride olan amerikan zorlamasıyla orada olan bu terörist ypg pkkyı bir şekilde yerel halkla yok etmektir.
  • hatay'ı suriye bölümü olarak gören oluşum.
  • bu orduda yer alan insanlar ne karşılığında türkiye için savaşıyor merak ediyorum.

adamlar türkiye savaş dediğinde savaşıyor, dur dediğinde duruyor. ışid'e saldır dediğinde ışıd'e pyd'ye saldır dediğinde pyd'ye saldırıyor. halbuki bu adamların en başta rejimle savaşıyor olması gerekmiyor mu?
  • sanıyorum yakında esad ve ypg’nin hedefi olacaklar. ypg intikam için esad ise batı kıyısını geri almak için bunları hedef alacaklar.

esad bunlarla savaş karşılığı ypg’nin operasyondan önceki topraklarına geri dönmesini bile vaad edebilir.

bakalım biz ne yapacağız böyle birşey olursa.
  • tek dertleri islam bayrağını yasadıkları bölgede dalgalandırmak. allah şehadetinizi kabul etsin

https://mobile.twitter.com/…tus/1185118070374838273
  • kim ne derse desin araplar kürtlere karşı çok dolu. hem ırak'ta hem suriye'de kürtler araplara yapmadığını bırakmadı ve hatta ırak'ta amerikan askerlerine arapların evini kürt milisler gösterdi. o zamandan bu zamana bu tarihi kin ile intikamlarını da alıyor olabilirler. biz türkler çok kindar bir millet olduğumuzu söyleriz ama bizde yine merhamet var.
    emevilerden beri araplar yapılanı hiçbir zaman unutmuyor. daha intikamcılar ne yazıktır fakat ipler türkiye'nin elinde

doğru taş oyun kazandırabilir. üzerlerine salın da demiyorum ama insanları artık vatanlarına gönderelim. yardımlarımıza karşılık reel sektörü birlikte inşa edelim. oraya ticareti biz götürelim.

suriyeli arapların ( mülteci ) türkiye'de yaptıkları işlere bakılırsa kendi topraklarında da bu işleri yürütebilirler. uygun ortam hazırlanıp önce ticaret yapanlari göndersinler zaten bize bir faydası yok böylece iş gücü de gitmiş olur
  • tek dertleri israil abd ve onların uşaklarına hizmet etmek. yanı başlarındaki israil'e saldırmak yerine israil'in düşmanlarına saldırmak için varlar.

tıpkı akp ve mhp'liler gibi. (bkz: ülkücü komando eğitim kampları)
  • islam ile alakası olmadığı halde islam bekçisi sanılan grup.
  • bölgede kimse kendi ordusunu adam akıllı kullanmadığından bizim için de gerekli olan örgüttür, önemli olan bizim topraklarımıza bulaşmamasıdır
hesabın var mı? giriş yap