• sizin kültürünüzü sikeyim. bir insanın dayak yemesi bile yeterince kötüyken kafa kesmek ne demek? bunların acilen ülkelerine geri gönderilmesi gerekli.

hassas olan izlemesin!
  • suriyeliler ülkemizin gelecek 10 yılı için büyük tehlike arz etmektedir. hangi siyasi parti taraftarı olursanız olun, çocuklarınızın geleceğini düşünün.
  • (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)

şaşırdık mı?
  • amina soktugum suriyeli kopekleri

edit: baslik basima kaldi calisan link dikkat +18 kanli goruntuler icerir.

olayın afganistanlı ve özbekistanlı arasında geçtiğine dair yeni bilgiler geldi

kaynak: 1
    2
    3
  • korkunç cinayet.
    bu amk bedevilerini başımıza salanlara lanet olsun. iki cihanda gün yüzü görmesinler.
    hepinizi def edeceğimiz günler yakın.
  • biri kafanızı keseceğim diyor, diğeri kesiyor. sınır dışı edersek ayıp olur, küserler, hem oy kaybı olur. gerek yok!
    3-4 yıl sonra bu ülkede neler olur düşünmek bile istemiyorum.
    çocuk yapacaklar tekrar düşünün.
  • insanları kendi topraklarında dışarıda gezmeye çekinecek hale getirmenin bir artçısı.

...
  • bu cahil, cühela, yobaz, vahşileri ensarız deyip dini kullanarak ülkenin her bir noktasına ölü toprağı atar gibi serpiştirenlerin de elleri bu oluk oluk akan kana bulanmıştır.

edit: anlatım bozukluğu giderildi.
    edit 2: suriyeli olup olmaması bir şeyi değiştirmiyor. afganı, pakistanlısı ülkeye tuvalete gider gibi rahat rahat girip çıkıyor.
  • savaşmak yerine makatını tuta tuta nargilesiyle ülkesinden kaçan orospu torunlarının yaptığıdır.

hem de türkün öz yurdunda.

sabır zorluyorlar.

vallahi sabır zorluyorlar..

edit: afgan da suriyeli de siktirsin gitsin kardeşim. banane suriyeli değilmiş de afganmış. ikisinin de amk.
  • edit: ay yazık afganmış bak. tühh. suriyelilere attık topu. halbuki onlar çok düzgün insanlar... ben doğuluyum. bana anlatmayın onları.

bizim burda bi çocuk var. 22-24 yaş gibi.

gittiğim yerler genelde aynı. evin civarı çarşı olduğu için, genelde oralardayım.

çocuk inatla elinde ne varsa o gün ( bayrak, çiçek, çorap, magnet ) satmaya çalışıyor.

almayacağım derseniz, ana avrat küfür ediyor.

yine bu küfür ettiği bir an ve üstüme yürüdüğü an, ilerde ki polisi çağırdım bağırarak. geldi. anlattım işte. ekip otosuna tıktı bunu. ohh dedim güzel.

gün geçti, çocuk yine aynı yerde. ben tabi yolumu değiştiriyorum her defasında. çünkü yüzümü tanıyor.

bu ülke boka sardı iyice. acaba ne zaman başımıza bir şey gelecek diye düşünüyoruz.

ha bu arada, çocuk has be has suriyeli.

* çok uzun yıllardır yanımda bir şey taşıyorum. buna mecbur bırakıldık çünkü.

kendinizi koruyun.
hesabın var mı? giriş yap