şükela:  tümü | bugün soru sor
1135 entry daha
 • erdi karsiti gonulluler erdi'nin adini yazdiklari surece gizli dokunulmazlik verdiklerinin farkina ne zaman varacaklar acaba? zira bu halk oylamayla hayatta erdi'yi elemez, elenmemesi icin de her turlu oyu yollar.
 • yalnız tuğçe'nin yarımay sopasına yapışık topu için maşallah diyorum..kız yarım saat silkelese düşmezdi o top, nasıl yapıştırılmışsa artık..

  ayrıca ilhan mansız'ın son samuray olarak geldiği adadan orhan gencebay olarak ayrılacağına şahitlik ediyoruz..

  karnını içeri çekmekten helak oldu adamceyiz yemin ediyorum, bence jüri özel ödülü falan verilsin kazanamazsa..yarışmaya ayrı, karnını içeri çekmeye ayrı efor sarf ediyor ilhan valla..

  ne çektin be ilhan..
 • evet acuncum kurguladığın survivor, görüntülerle kanıtlandı bu akşam. bireysel dokunulmazlıkta tuğçe'nin elindeki çubuğa topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.

  şuradan 11.55 süresinden itibaren izlemeye başlayınca, tuğçe çubuğu bıraktıktan sonra bile topunun o hassas dengede nasıl durduğunu göreceksiniz.

  (bkz: acun sen komiksin, türk halkı ise aptal)

  (bkz: survivor 2017 kurgu görüntüleri) başlığı da her sene olduğu gibi açılmıştır. bıktırdın acur.
 • ülkemizin başına gelmiş felaketlerden birinin 2017de yine kendini göstermesidir
 • erdi isimli maganda oylamada ismi çıkınca " üçtür beni yazıyorlar, bana şirk koşuyorlar, istedikleri kadar şirk koşsunlar... " dedi ya la. bu kendinden bihaber yaratığa ne denir ki. suç bunda değil ama gözmüydü neydi, survivor'a katılma yarışmasında bu kroyu destekleyip survivor'a gönderen kitlede. bu cehalet timsalinin son açıklamalarından çıkarılacak sonuç şudur; çingeneye sms atmışlar, çingene kendisini ilah zannetmiş.
 • diskalifiye falan olmaz rahat olun.dalamamışlar birbirlerine ayırmışlar sonuçta. bir de acun programda üç kağıt yapsa da yufka yüreklidir. paraya ihtiyacı olan fatih'i şutlamaz erkenden bu şekilde bence.
 • bu yarışma 3 ay sürüyor 3 ay! belki 10 gün daha fazla ya da az ne farkeder 3 ay!..
  bu 3 ayda erkek yarışmacılar sürekli bakım halinde evet sakalları uzuyor ama nedense hepsininki derli toplu
  kadınlar sürekli olarak ağda/bakım vs içinde
  çok sık aralıklarla kuaförlerle çalışılıyor, yayına hazırlanılıyor..
  kameramanlar 3 ay boyunca diplerinde çekim yapıyor ve tüm bu çalışanlar bir şeyler yemiyor, telefonla konuşmuyor, sigara içmiyor mu?
  3 ay boyunca bu kararlılığın sürmesi mümkün mü sizce?

  orda uzun soluklu bir dizi çekiliyor, aslında ben ona da ok im ama sorun şu artık yıllardır aynı dizinin tekrarı çekiliyor..

  çocukken geceleri show tv yabancı kanallardaki survivorları verirdi ta o zamandan beri survivor izliyorum/izlerdim.. geçen senede izledim ama bu sene dayanamıyorum! ne zaman açsam bi oyun bi oyun bi daha oyun öğlen panaroma haftasonu panaroma...
  amerikan versiyonun yaklaşık 20 sezonunu izledim. adamlar net, sürekli farklı mekanlar, 39 gün, farklı zorluklar..ama esas özel olan en güvendiğiniz adamın çat diye elenmesi! insanların orda "hayatta kalmak" için çabaları ve kurdukları kulisleri izlemek güzel. yan komşunun oğlu bilmemkim tüm parasını smse gömdüğü için birinci olmuyor kimse. ya da mükemmel kaslarından dolayı kimse alkışlanmıyor. gerçekten bir topluluğun içerisinde var olma çabası "survive" etmesi izleniyor..
  acun da iyi başlamıştı oysaki, türk-yunan olsun kızlar-erkekler olsun tatlıydı daha naifti en azından şu sms saçmalığı yoktu. şimdi saçma sapan bir futbol şampiyonası tadında, kendi de diyor böyle istemiş. oyunları zorlaştırmak dışında herşey aynı ama.. yıllardır aynı mekanda çekimler yapılıyor... artık survivor nasılsa satıyor diye aynı espirilerin aynı dekorun olduğu bir spor programı oldu çıktı..
  ne bir yaratıcılık çabası ne bir değişiklik.. takımların ismi bile senelerdir aynı saçmakta.. ne gönüllüleri ya demiyor biri çıkıp?...
  acun yetenekli ve vizyon sahibi bir adam ama parasını kazandığı sürece kendini değiştirmeye ve televizyonculuk anlamında bir adım ileri gitmeye cesaret göstermiyor, göstermeyecek.. yazık... harcanan zamana ve smslere!
 • acun'un "topu yapıştıralım tuğçe kazansın" deyip daha sonra kameramanları, montajcıları uyarmadığı programmış. öyle diyorlar ahahaha.
 • yıllardan beri izlemem, zaplarken denk geldiğinde ilk bölümden anlarım kimlerin finalist olacağını, şu zamana kadar da yanılmadım.

  acun programlarında, özellikle survivor'da baskın, sivri tipler görürseniz bilinki bunlar garanti finaldedir.

  o yüzden bu kurgu muhabbetleri beni çok şaşırtmadı, asıl bunları acundan beklememek ahmaklık olur.
11492 entry daha