şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
412 entry daha
 • insanı zorla türk düşmanı yapmaya çalışan yarışma.
  inceden uyuz olduğum yunanlara bir bakıyorum: nazik, medeni, arkadan iş çevirmeyen, dedikodu yapmayan, efendi, saygılı, sevgi dolu, zeki, takım arkadaşının kuyusunu kazmayan gayet düzgün insanlar.
  bir de bizimkilere bakıyorum: yukarıda saydıklarımın tam tersi. saygısız, mobbingci, kazanıyorlarken bile birbirlerinin kuyularını kazıp ayaklarını kaydırmaya çalışıyorlar. 0 beyin, erkeklerin yunan erkeklerine bariz üstünlüğü var ve ilk elemede potaya iki erkek( ve iyi olan iki erkek) koyuyorlar, kadınlarımız yunan kadınlara ezim ezim eziliyorken. futbol oyunu oynanıyor takımdaki tek lisanslı pro futbolcuyu yarışma dışında bırakıyorlar falan...
  kendine adam diyen eleman kuytuda dedikoduyla kulis yapıyor.
  buysa türkiye ben istifamı veriyorum hellas amk
 • bu yarışma çok kötü oldu şimdi saçma bi olay karakter olsa iteleyemeyiz de yunana. durup dururken rezil olacağız bu andavallar yüzünden 7.5 milyar insana*.
 • yunanlıları güzelleyenleri gördüğümüz yarışma.
  len oğlum yarışmanın ilk haftası size başka şey mi izlettiler?
  yunanlılar dokunulmazlığı kaybeder, adalarında " o ahçıyı nasıl yedim gördün mü? ", " atakan a nasıl laf soktum duydun mu" " o adam benim ismimi yanlış söylüyor salak o" gibi ne kadar türk takımının yüzüne söyleyemeyecekleri şeyler varsa dedikoducu mahalle karısı gibi konuşanlara adamlar sözlükte medeni, efendi, sevgi dolu, nazik falan demiş lan. yok bir de herhalde özel seçilmiş erkek ve kızları. yok yunanistan a gidip görmesek bilmesek yunanlıları güzel bir millet zannedeceğiz. erkeklerin çoğu şu sonradan ilk giren eleman; kadınlarının da çoğu şu burnu sakatlanan kıza benziyor.
  yok bir de yendikleri zaman hiç bir zaman kutlamadıkları türk takımı kendilerini kutlar, hatta her müsabakada bunu yapar, bunlar adalarında nasıl ağladılar diye kendilerince dalga geçerler. kendilerine yapılan nezaketin içine tükürürler. hayatta bu yunanlılar kadar ezik ve balon bir millet görmedim.
  bir de aralarına türkçe bilen birini koymuşlar ki müsabaka esnasında stratejilerini araklayalım diye. medeniye gel.
  bunların ilk hafta sakatım diye çıkan bir yarışmacısı vardı. adam belli ki bunun için tutulmuş. ilk hafta yokluyorlar sonra yerine ona göre adam koyuyorlar. gelen adam da türk takımının en delisine omuz atıp hesapta ezmeye çalışıyor. sonra görüyor ebesinin nikahını ayrı konu ama şu nezakete, efendiliğe bakar mısınız?
  yunanlılar çok sevgi pıtırcığı, medeni, nazik, arkadan iş çevirmeyen, dedikodu yapmayan bir takımmış. bir siktirin gidin amk. bizimkilerin birbirine karşı olan tutumları ayrı konu ama iki takım arasında yunanlılar üstte iddia edilen özellikler olarak türklerin anca ayağının tozu olur.
  burada batı ne yaparsa tanrı kelamıdır kafasında olanlar; kendi milletini gömmeden önce baştan bir daha izlesinler.
 • sadece koşmayı bilen bir beden eğitimi tayfası dolu takımı barındıran olmamış yarışma.

  şöyle ortaya karışık iki türk takımı yapıp bol dedikodu, bol kaos, bol gürültü olacaktı ki izlemeye değsindi. bir de üstüne masterchef'ten şırdancı mehmet abe olacaktı ki tadından yenmezdi.
 • bundan önceki senelerde sokaklarda her yerde gümbür gümbür survivor reklamları olurdu, bu sene hiç bir yerde göremedim ve başladığını dün öğrendim.
  açıkçası türkiye-yunanistan pek de ilgimi çeken bir konsept değil.
  acun'un ada hayatını fazlasıyla kısıp yarışmaları ön plana çıkarması ve yarışmacı olarak da hiç bir tanıdık sima olmaması anca amatör lig futbol müsabakasını izlemek kadar haz veriyor. 5 dakika baktım ve bir daha açmamak üzere kapattım.
 • öyle bir saçmalık ki; kumda türkiye - yunanistan futbol maçı oynanıyor, hakem acun ılıcalı, acun ılıcalı'nın tuttuğu takım türkiye. tezahürat falan yapıyor, taktik veriyor diğer yandan da hakemlik yapıyor. hayatımda bundan daha komik bir şey izlemedim ben.

  artık takip etmediğim program
 • acun kimi getirmen gerektiğini ben mi söyleyecegim sana.

  kaan

  emre

  simge

  bak bu ihsanı fazla dinleme, kendi gibi iticileri seciyor. birde ülke abazanları için bir güzel kız serpiştirir insan. şu cast islerini bana sorsan iyi edersin.

  yahu birde semih'li, nagihan'lı program niye tv 8.5 'da. en eglenceli program o ama atmişsın tv 8,5'a. bu ihsan'ı fazla dinleme.
 • bizi türkiyeyi seçmek zorunda bıraktığı için izlemek içimizden gelmiyor.
  üstelik siyasi bölünmenin de etkisinden olsa gerek bu ülkeye aidiyetin bu kadar azaldığı insanların ülkeyi terkettiği bir atmosferde türkiyeyi seçmek de hoşumuza gitmiyor.
  yunanlıların kadınlara daha fazla söz hakkı verdiğini saygı gösterdiğini görünce de bizim höt höt etkeklerimizin olduğu takımdansa yunan takımı daha sempatik geliyor.
  her sene iyi yada kötü yönüyle ayrışan bir oyuncu olurdu semih adem tekrar adem gibi. bu sene o da yok. olsa da artık kabak tadı verdiği anlaşılıyor.
  son olarak da sözlük okuyorum diyen acun insanların söylediklerini pek sallmıyormuş çünkü burda bas bas koş atla zıpla atış yap tipi besyocu survivor istemiyoruz dememize rağmen ısrarla aynı şeyi önümüze getirdin.
  lost adası tarzı bir ada bulmışsun bize oraları göster oralara gizemli birşeyler kat diğer survivorlarda olduğu gibi hazine arat bul değişik bişiler yap yani . 500 kişi çalıştırıyorsun aldıkları maaşları ikramiyeleri primleri az hakketsinler onu da biz mi söyleyelim.
 • bu sene çok ama çok sıkıcı olan program. hiç sarmadı. bakamiyorum artık..
  bu sene bittin artık acun kabul et.
 • bu bora'yi cok aramislar mi acaba? bi insan ancak bu kadar itici olur.
66 entry daha