• yunanlılar o kadar medeni kavga ediyorlar ki sorunun ne olduğunu anlayamıyorum.
  • yuliyeta mı? julieta mı? juülyeta mı?

derken... elendi gitti. iyi oldu be. bu telaffuz kargaşasından kurtulduk. yunan yarışmacılar bile her biri ismini farklı farklı telaffuz ediyordu.

öyle çelişkili, öyle sürükleyici bir ismi vardı.
  • aman tanrım! yeni katılan yarışmacı kim olmuş dersiniz a dostlar?!! şokşokşok!

potaların kraliçesi, sempatiklik abidesi, sulugöz bir lokum!

bence sabiş reytingleri kurtaracak.
    bakalım başka neler olacak...
  • sevgili kayınvalidem çok sever bu programı. adeta oradakiler ile yarışır. fakat bu sene anca küfür ediyor. kendisi has karadenizli. siz anlayın artık nasıl küfürlü konuştuğunu.
    küfürlerin başı hep şöyle başlıyor.

- nerden soktu bu gavurları buraya .......... poh yiyenin uşağı.. diye devam ediyor.

program başladı başlayalı 4 roman bitirdim. telefona bakmaktan boyun fıtığım nüksetti.
    göz ucuyla bile katlanamıyorum.
    o kadar bed yani.
  • evet survivor eskisi gibi değil, atletik milli profesyonel arkadaşlarımızın yarıştırıldığı sıradan spor programları gibi, cidden eski tadı tuzu yok. ancaaakkkk izleyecek alternatif birşey de yok :)
  • bu senenin en büyük hatası yunan takımına ait hiçbir reality görüntü olmaması. yani rakip takım aralarında ne konuşur neyi tartışır ne yer ne içer bilen yok, yarışmadan yarışmaya gördüğümüz sporcular. yarışmada bulunma nedenleri hopla zıpla yakala at gibi ... yunancam olsaydı skai den yunan versiyonunu izlemeyi tercih ederdim, bizimkilerden daha eğlenceli olduklarını düşünüyorum.
  • anlat bakalımı sakın izlemeyin. ben izledim; iq'm düştü, beynim yandı, sinirim hopladı kapattım.

kötürüm yarışma.

edit:
    yorumumu biraz fevri yazmıştım fakat hakikaten sonuna kadar haklıymışım. geçen seneki nagihan'ı bile aradı gözlerim... anlatımda en kötülerden biri olan nagihan bile bunlardan daha iyiydi. o derece berbatlar.
  • - adada hani bi şarkı söylüyoruz ya karadeniz?
    + koyverdin gittin beni...
    - ha işte o kelimeyi söyle.
    + koymak!!!
  • acun ılıcalı'nın bu sene ülkeye büyük bir hayır işlediği program.

ülkenin iq ortalaması en az 5 puan artmıştır şu yarışmacılar yokken.
  • katerina dalaka da tay gibi kız*.
hesabın var mı? giriş yap