• anam demin mutfaktan çay doldurmaya gittim, gitmez olaydım. televizyada cıbıldak bir avrad, avaz avaz bağırıyor birilerine. "ula n'oluyo?" derken bir de baktım sörvayvır. "aha yine başlamış! lan acun sen işini bilirsin :)" deyip çay ve gofretimle american horror story'me dönerken kafama bir soru takıldı. ama bak hakikaten ilginç bir sorunsal: bu adam kaç senedir kullanıyor bu formatı. dünyada kaç ülkede olduğunu falan geçtim zaten. prodüksiyon, lojistik, her şey on numara; kabul. ama kaç senedir bu seks işini nasıl çözüyorlar hacı? yemeklere şap mı atıyorlar? n'apıyorlar yani?

vallaha bak bu işin şakası yok. kadın milleti bir iki ay sevişmezse bir şey olmaz ama erkek adam öyle değil ki! bir erkeğin çişinin gelmesi ne ise, seksinin gelmesi de aynı şey. 1 hafta, hadi bilemedin maksimum 10 gün sonra o depo fullenir kendi kendine. bak herifler gacılara hallenir demiyorum. lafı kıçınızdan anlamayın sakın. depolar fullenir yani. fizyolojik sorunsaldan bahsediyorum. neyse işte, anladınız ne demek istediğimi. tamam bugüne kadar infilak eden bir yarışmacı olmadığına göre herkes buluyordur kendine göre bir yolunu eyvallah ona şüphem yok da acaba prodüksiyonda bununla ilgili detay düşünülmüş mü, sözleşmelere bununla ilgili maddeler eklenmiş mi gerçekten çok merak ettim. şimdi ben bu entry'yi yazarken de çayım soğudu. ben bi çay koyim bari :/
  • birkaç yıldır gördüğümüz program. öncelikle başlık olarak doğru yerdeyim, acemi bir yazar değilem.

bu seri içerisinde -2013-2012-2011- tartışmasız en iyi bölüm nihat doğan ve taner gibi orijinal tiplerin bulunduğu bölümdü. nihat doğan desen 'değişik' biri olduğunu zaten biliyoruz, rol icabı değil, taner desen adam gördük ki gerçekten öyle bir kişilikmiş, yıllar sonra bile aynı hiperaktifliğine denk geldiğimiz oldu. o program gerçekten iyiydi. şimdi ise bu sene de var ama bir kaç dakika ilk programına bakmak dışında izlemedim. izlemekte hiç içimden gelmiyor. zaten dizi izleyen, hatta düzenli tv izleyen bir adam değilim- yok yok klasik ekşici izlenimi bırakmak amacım yok gerçekten öyle, ha ama bazı günler boş boş takıldığım olur elbet tv'de ama düzenli bir diziyi, programı takip edemem-

ünlüler gönüllüler dışında da oğuzhan bıraktılı, oylamalarda kafası hep karışık eminin olduğu bölüm iyiydi. bu ikisi dışında izlemedim, böylesi iki bölüm gibi orijinal -yapmacıklık içermeyecek şekilde- bir kadronun geleceğini ise hiç zannetmiyorum artık.

edit: misal nedir aga bu :) http://www.youtube.com/watch?v=3rqojawjkxq
  • ünlü olmaya gönüllüler ile gündem olmaya gönüllü ünlüler arasında geçen bir yarışmadır. gönüllülerinin tek derdi ünlü olmak, ünlülerinin tek derdi ise sönmekte olan ünlerini geri kazanmaktır. kazananı her sene acun'dur.

(bkz: birinci belli ikinci kim)
  • her defasında ünlüler takımındaki insanların %80ini tanımadığım yarışma. ne biçim ünlü lan bunlar diyor insan kendi kendine...
  • acun un 2018 deki gibi kadronun yarısını all starlarla doldurması gereken yarışma. böyle olunca hem reytingler, hem mücadele artıyor. yeni yarışmacıları da tanıma fırsatı doğuyor.

yedekleri de sadece sakatlık ve diskalifiyeler yerine getirirse mis olur. onlar da yine all star ve yenilerden oluşabilir.
hesabın var mı? giriş yap