aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • "ben bir tane avukatim" repligi ile beni bitirmis dizidir. iyi anlamda bittim ekliyeyim.
  • ibrahim'e bu kadar ayak işi gördürülmesine ve çok arka planda kalmasına uyuz olduğum dizi. onun dışında seviyoruz tabii.
  • yıllar sonra şu şarkıyla hatırlanacak, hafızalara kazınacak dizidir.
  • tam da onu diyecektim. televizyonla arası pek iyi olmayan ve az yerli dizi ileyen biri olarak bir dakikasını bile kaçırmak istemiyorum ama mevzuu aşk üçgeni olayına girince kanal değiştiresim geliyor. bu tür mevzular o kadar çok tüketildi ki, amiyane tabirle boku çıktı artık. ne bileyim, birsen ve sermet de ecevit ve arkadaşlarının yaşadıklarını öğrensinler, sonra voltranı oluştursunlar. irfan ve sait'in faili meçhulcülerle ilişkileri bağlamında bir geçmişleri ortaya çıksın. 90'lı yıllara, fırat'ın doğusuna, şu beyaz toroslu yıllara gidelim. ekip de, irfan ve sait'in bu kirli geçmişinin peşine takılsın... madem kafadan toplumsal bir mevzuu ile diziye başlandı, az işlenen bu tür konularla devam etsin olaylar. polise de ona uygun bir yol çizilir artık. aşkla meşkle harcanmasın bu dizi özetle...
  • dizi hadi iyi hoş...
    ama facebook sayfasındaki gerek yorumlardaki bebelikler, gerekse de ahmet kaya şarkısı üzerine diziden resimler tadında prim yapma girişimleri felan çok ucuz. ihtiyacı var mı cidden? varsa gerçekten üzücü...

edit: ana yetkililerden aldığım son gelişmeler ışığında dile getirebilirim ki meğerse o sayfa dizinin asıl sayfası değilmiş. asıl sayfa şuymuş. yani ortada ucuz bir prim kaygısı yokmuş sayfa nezdinde. sevindirici bir durum bu...
  • dizi arapların da ilgi alanına girmiş gözüküyor.tabiki asıl sebeb murat yıldırım.

http://www.youtube.com/…9hbq1rkb6xc&feature=related

hasılı ilgiyle izliyoruz.
  • her bölümünde hüngür hüngür ağlatan, çocuk oyuncuların çok iyi oynadıkları dizi.
  • facebook ve twitter sayfalarında dizinin oyuncuları tarafından imzalanan posterler dağıtılmaktadır.
  • --- spoiler ---

otobüs şoförünün yanında birbirlerine isimleri ile değil lakapları * * ile hitap etmelerine anlam veremedim. o adamı öldürmediniz ve "irfan'a bir şey söylersen ölürsün" diyerek tehdit ettiniz. buna rağmen irfan o şoförü mutlaka konuşturacak. "beni kaçıran adamlar birbirlerine şerif ve sarı diye hitap ediyordu" diyecek o şoför. takoz irfan, ecevit'i, ibo'yu, bilal'i falan bilmez ama şerif'i, sarı'yı, ıska'yı çok iyi bilir.

--- spoiler ---
  • yıllar sonra farklı kamera açıları ile hatırlayacağım dizi. ne menem bir şeydir anlamadım, kamera devrilip 90 derece açıdan düz plana geçiş yaparken hipnotize olmuş gibi kafamı sağa doğru yatırıyorum. yine olsa yine yaparım.
hesabın var mı? giriş yap