• adını tekrar duyduğunuzda sizi çocukluğunuza götürüyorsa 18-22 yaş arasındasınızdır.
  • lena ve julia teyzeler olarak hayatlarına devam ediyorlar.
  • zamanında lezbiyen ikili olarak nam yapmış grup. sonradan tamamen pazarlama stratejisi olduğunu, lezbiyen olmadıklarını açıklamışlardı. ben julia'ya hastaydım ama görüyorum ki estetiklerle berbat etmiş kendini. ama lena daha da güzelleşmiş.
  • zamanında sertab erener'in birinci olduğu eurovision yarışmasında üçüncü olmuşlardı. türkiye'de "yarışmayla ilgili ne düşünüyorsunuz?" diye sorulduğunda "bi bok düşünmüyoruz" diyerek gönüllere taht kurmuşlardı. hey gidi...
  • yıllar sonra iki üsteki etryide ki linklerden gördüğüm kadarıyla,
    siyah saçlı olanı hoşuma giderdi ama estetikten plastik faciaya dönmüş,
    havuç olan ise nispeten doğallığını korumuş gibi duruyor.
    bugün de yaşlandığımızı anladık çok şükür.
    dün gibi liseye giderken bunların rus kamyonu içinde karlar içinde "not ganna get us" diye bağırdıkları.
  • zamanında lezbiyeniz izlenimi verip ekmeğini yedikten sonra lezbiyen olmadıklarını açıklayarak dibini sıyırmış sonra unutulmuş gruptur.
  • all the things she said ile devrini kapatmış küçük kızlardır. o şarkının alt yapısını hazırlayan adamın ellerini öperim bulsam. neredeyse 10 senedir bıkmadan dinliyoruz sayende aranjör reyiz!
  • 2003 ağustos'da parkorman'da verdikleri konserin fotoğraflarını
    http://borayeter.com/tatu/ adresinden bulabileceğiniz rus lezbiyen grup..

bu konserin en gülünç olayı t.a.t.u'nun seyircilere "gayler ve lezbiyenler ellerini kaldırsın" demesi üzerine herkesin yanındaki arkadaşının elini kaldirmaya calismasi olmuştur
  • “all about us” şarkısı ve sertab erener’in eurovision tarihine gömmesiyle hatırlanan grup.

edit: “mesaj at” nickli arkadaşın uyarısıyla düzenlendi.
  • all the things she said şarkısı ile o sene liseye başlamış gençleri travmadan travmaya sokmuş gruptur.

hele o kısa saçlı az mı anılmıştır banyolarda? hey gidi. gelir mi o yıllar bir daha? petek dinçöz - foolish casanova klibinin sesi komple kısılarak izlendiği günlerle yakın zamanlıdır.

edit: yazım
hesabın var mı? giriş yap