şükela:  tümü | bugün
  • charlie hebdo'nun katliamdan sonra çıkan ilk sayısını komple yayınlayarak ülkemiz koşullarında ifade özgürlüğü adına çok büyük bir işe imza atmışlar.

http://t24.com.tr/…an-ilk-sayisi-turkce-metini,4740
  • ntvmsnbc'nin yerine sık kullanılanlara eklenmesi gereken bağımsız internet gazetesi.
  • çok uzun zamandır haber kaynağı olarak kullandığım site.

ama son dönemde iyice cesaretlendiler. tarafsızlık konusunda ise hep aynı çizgide oldular.

ben yazı üzerinde çalışırken kendileri de çalışıp yazıyı tamamlamışlar.

ellerine kollarına sağlık diyorum...

(bkz: 24 şubat 2014 rte bilal erdoğan kaydının tam metni)
  • kendileri tarafından gönderilen cevap metni şu şekildedir;

"t24, 118 numaralı entry'de kendisine yöneltilen bu eleştiriye katılıyor, haklı buluyor. bir editörün dikkatsizliği ve özensizliğinden kaynaklanan söz konusu yazı t24 içeriklerinden çıkarılmıştır."
  • tempo24 haber sitesinin kapanışından sonra yeniden yayın hayatına başlayacağı zaman kullanacağı internet adresi.

hem de com.tr uzantılı...

(bkz: tempo24/@ucanokuz)
  • bugün madımak katliamı'nın seney-i devriyesi olduğundan, hafızaları tazeleme adına çok güzel bi' habere imza atmışlardı. ''dı'' diyorum çünkü, cengiz çandar'dan, oktay ekşi'ye, sabahattin önkibar'dan ertuğrul özkök'e kadar bugün demokrasi havarisi gibi ortalarda dolanan birçok ismin, bu berbat ötesi olayın tüm hesabını aziz nesin'e fatura eden --ertesi gün-- yazılarından bir derleme yayınlayıp, kısa bir süre sonra da bu haberi yayından kaldırdılar.

ya böyle bir haberi baştan yayınlamayacaksınız ya da yayınladınız mı da siteden silmeyeceksiniz. sileceksen de ortalarda ''bağımsız gazetecilik'' diye dolanmayacaksınız.

bağımsız gazetecilikmiş peh!
  • 1900 senesinde intihar eden oscar wilde'nin, ilk kitabını 1909'da çıkarmış franz kafka için "eğer bir gün günah çıkarma gereksinimi duyarsam, bir katolik kilisesinin günah kafesini değil, kafka'nın mezarını tercih ederdim" dediğini öne süren haber portalı. severiz sayarız o ayrı da son yıllarda hakikaten baştan savmalar.

http://t24.com.tr/…-kafka-icin-ne-demislerdi,588583
  • 24 haziran seçimleri öncesi abdullah gül fanlığı yapmakta olan haber sitesi. gül'ü bu kadar ön plana çıkarıp pohpohlayan başka bir haber sitesi göremedim, öyle ki bu abdullah gül övücülüğü noktasında bir niyetleri/motivasyonları olduğu kanaatindeyim.
    maddi kaynakları sorgulanasıca haber sitesi.
  • mobil sitesi çok kullanışsız olan haber kaynağı. reklamlar sinir bozuyor. sürekli geri dönüp sayfaya tekrar girmek gerekiyor ve şu an boyle bile başaralı olamıyorum.
  • ulkenin geldigi noktayi cok guzel gostermistir. bir guruhun, grubun, politik olusumun karsisinda durayim derken insanliktan nasil cikilir gormek icin bunlara bakmak yeterli. tak uzgunmus siviller icin. bunu duyurmak da t24e kalmis.

kufur, tek millet. bin doryuz yil once de bugun de.