• milletvekili maaşıyla 56 öğrenciye burs veren chp izmir milletvekili.

haberin linki

demek nasıl alkolik, nasıl komünist, nasıl laik bi kişiyse artık.
  • milletvekili maaşıyla 50 kız öğrenciyi okutacağını açıklamış chp izmir milletvekili.
  • mebusluk maaşına hiç dokunmadan sadece kız öğrencileri okutması, yetişmekte ve dağınık psikolojide olan erkekler için tahrik edici, isyana sebep olabilecek bir tutumdur. bu güzel kararını senkronik bir standarda bağlaması elzemdir.
  • 7 haziran 2015'te sandıktan yeni milletvekili olarak çıkan isim. umut.

--- spoiler ---

değerli yol arkadaşlarım...

bu seçim sürecinde, örgütümüzle birlikte canla, başla, uykusuz, yorgun bir biçimde, seçmenlere ulaşmaya çalıştık ve ''yaşanacak bir türkiye''yi anlattık. chp olarak ilk defa dersimize bu kadar iyi çalışmış ve iktidarı çok istemiştik. devletin tüm kaynaklarının sorumsuzca kullanıldığı, tüm resmi kurum ve kuruluşların mevcut iktidar lehine kullanıldığı, adaletsiz ve hukuk dışı bir seçim dönemi yaşadık. tüm bu olumsuzluklara rağmen, 7 haziran seçimleri sonrasında ülkemizde tek adam iktidarı son bulmuştur. sandıktan; demokrasi, sevgi, barış, sağduyu ve kardeşlik mesajı çıktı. daha fazla oy alamadığımız için tüm chp'li arkadaşlarım gibi ben de derin bir üzüntü içindeyim. ancak sandığa saygı duyulmalıdır. gün küsme, kahrolma günü değil; derlenme, toparlanma ve ayağa kalkma günüdür. şahsıma göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı teşekkür eder, daha da artan sorumluluğumun farkında olduğumun bilinmesini isterim. mücadelemiz yeni, yeniden başlıyor.

saygılarımla,
    tacettin bayır

--- spoiler ---

ve ailesine olan sevgisi, bağlılığı:

''bu çıktığımız zorlu yolda bana destek veren önce değerli eşim tülay bayır'a ( tülay çelen bayır), işlerimizin başındaki yavrularım canım oğlum doğuş'a ve değerli gelinim özge kızıma, güzel kızım gizem'e ve nişanlısı özgür'e ,hatta rüzgar ve liya torunlarıma; as-el personeline ,değerli müşterilerimize ve yıllardır bana yol arkadaşlığı yapan değerli chp'li -partili- yol arkadaşlarıma ve izmirli seçmenlerime çok teşekkür ediyorum. sizlere layık olmaya çalışacağım.''

tacettin bayır
  • bugün, chp grup başkanvekili özgür özel ve medya iletişim uzmanı sedef kabaş ile birlikte, usta gazeteci uğur dündar'ın sunduğu halk arenası adlı programın canlı yayın konuğu olarak, 21:00'de halk tv'de yer alacak chp'nin başarılı ve cesur izmir milletvekili. izlenir.
  • chp izmir il teşkilatlarında taco lakabıyla tanınan, çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle bilinen milletvekili. milletvekili olduğu 2015 yılından beri maaşını mümkünse yetim ve kız çocuğu olmak şartıyla üniversite öğrencilerine burs olarak verir. oldukça alçak gönüllü olup tam anlamıyla da milletin vekilidir.
  • chp izmir il örgütünde `taco` diye anlıan izmir il başkanıdır kendileri. çalışkan adamdır.
  • milletvekili*

chp'li bu zat, sanayi, ticaret ve enerji komisyonu üyesi sıfatıyla, ege bölgesinde faaliyet gösteren jeotermal enerji santrallerini gezmiş. bu gezisi sonrasında basına "ben chp'li bir milletvekili olarak gittiğim yerlerde jeotermal kuyulardan kaynaklı bir sorun görmedim" demiş. bu beyanını, jeotermal enerji derneği başkanının bir yan koltuğundan, yanak yanağa verdiği pozla süslemiş.

bu lafı eden zevatın partisi* ise sadece bir ay önce jeotermal tesislerinin çevre ve tarıma etkileri konusunda bir rapor yayımladı.rapor için

bir seçmen olarak kendisine açık mesajım var: siyasetçisin. burada haylice sayıda vatandaşız. senden ne memleket sevgisi, ne de tutarlılık beklemiyoruz. bari müsaade et, aramızda 1 lira fazla toplayalım, bizim meramımızı anlat.
  • chp izmir il başkanı.

eski il başkanı rıfat nalbantoğlu milletvekilliği adaylığı için istifa edince yerine geçmiştir. henüz iki günlük başkanken buca belediyesi önünde eylem yapan işçiler için belediye başkanı ile görüşmüş, işçilerin eylemlerini sonlandırmalarını sağlamıştı :burada

bu güzel çözüm ile oluşan iyi havaya, yaptığı son beyanat ile gölge düşürmüşlerdir. "www.egedesonsöz.com" sitesinden gazeteci gönül soyoğul'a verdiği röportajda, "batum'un söylediklerine benzer ifadeleri ben de kullandım" diyerek kendisine destek vermiştir.

burada sorun -eğer aklını yitirmemişse- batum'a destek olmasından ziyade, süheyl batum olayını popüler olma ve yükselme aracı olarak görmesidir.
    adını duyurmak için böyle yöntemlere başvurmanın kimseye yarar sağlamadığı açıktır. sayın bayır'da bunun muhasebesini iyi yapabilmelidir.

link
    edit: link eklenmmiştir.
  • yaptığı facebook efektleri ile gülümsetmiştir. danışmanının istifasını çöpe atması gerekir
hesabın var mı? giriş yap