• ilker hocanın burada dediği gibi "ben bilgili değilim, türkiye'nin seviyesi öyle bir düşmüş ki, biz olduğumuz yerde durduk yüksekte gibi olduk" cümlesi ne kadar da doğruymuş.
  • babalaya geçen mala, embesile bağlıyor. filmler ve filimler kanalından bayıla bayıla olmasa da severek takip ettiğim bir adamdı. vizyona höykürme altında da çıkışlarını, cinli filmlere sallamalarını komik bulurdum ama sen garip bir şekilde ''siz ona ilker canikligil dersiniz ben ilker derim'' gibi manasız bir çıkış yaptığı anda benim için çöp haline geldi. aylar önce ifa yorumlarına yavşıyordun taha, gelin hocam bizim kanalımızda çıkın diye. geekyapara çıkıp golü yiyince mi sinirlendin yoksa bartu ekibindekilerle aranın bozulmasını mı istemiyorsun.
  • orospu evladıdır. sinema, oyuncu kariyeri bir sike varamayınca, beceremediği işin kolayına kaçıp eleştirmeye gitmiştir. bunda da istediği gibi para kazanmayınca fahrettin buna akp trollü olmak için çok yüksek miktarda para ödemektedir. akp trollü görevini büyük bir ciddiyetle devam etmektedir.
  • ilker hocaya söyledikleri sonrası bir daha izlemeyeceğim kişi.

"ilkere ilker derim,
    o reklamcı bir kere,
    yanındakiler çamaşır ipi,
    bu babalara laf edersen seni içeri sokmazlar,
    sadece gömüyor teknik olarak bir şey demiyor"

bu kadar saçma sapan lafı adam 1 dakikada söyledi. yuh yani.
  • kendi konforlu alanlarından iktidarı bir kere eleştiremeyip kritik anlarda muhalefete sallayan sözüm ona sosyal medya muhaliflerinden biridir.
  • iyi bir oyuncu olmadığını fark edince film eleştirmeni olmaya karar vermiş kişi. (bkz: filmler ve filimler)

şu sıralar stand-up yapmaya çalışıyor.
  • sektör demişte. bu şahsın sektörle tek bağlantısı gençliğinde mk oynarken seçtiği sektor karakteridir. kibri özgüvenle karıştırmamak lazım.
    ne kalemi kalemdir, ne yaptığı işler iştir. zerre sinemaya ilgisi olan bir kişi, bu adamın sektörle en ufak bağlantısı olmadığını anlar. o yüzden ; o filimdi, bu filmdi geyiğine devam genç.
  • çok boş adam gerçekten. bu adamın sinema eleştirmeni veya sinefilim diye dolaşması burhan kuzu'nun profesör olması gibi bir şey.
  • lan bu ne olm çok utandım
    .
  • utangaç bir akpli. vasatın altı birisi. yalnızca akp türkiyesinde değer görebilecek olduğundan dolayı akpli olması normaldir.
hesabın var mı? giriş yap