• rakibine saçma sapan laf sokmaya çalışan, taraftarının ve futbolcularının yaptığı pislikleri ölümüne savunan ve rakiplerine yine saçma sapan ithamlarda bulunan, aziz yıldırım'ı kurtarıcı olarak gören ve üstüne artık birbirimize laf sokmayı bırakalım deme cüreti bulan ne diyeceğimi bilemediğim fenerbahçe yöneticisi. bir grup hükümetimize küfretti diye gösterdiğiniz tepkiyi ırkçılığa, futbolcularınızın yaptığı hareketlere yönlendirseydiniz bu ülkede holiganizm biraz azalırdı. ama utanmadan başka kulüpleri şiddetten besleniyorlar diye suçlayabilen bir insan talat yılmaz, tüm türkiye biliyor kimin şiddetten beslendiğini. ünal aysal'ın şiddetten beslendiğini düşünecek kadar akli melekelerini yitirmiş insanlarla bu iş olmaz.

14 mayıs 2013 ünal aysal açıklamasının üstüne yapılan açıklamalar holiganizmin neden bitmediğinin de kanıtı. bir tarafta kimseyi suçlamayan, sorumlu varsa hepimiziz diyen biri, diğer tarafta siz de şunları şunları yaptınız, ama bu böyle, şu şöyle diye bahane üretip sonra laf sokmayı bırakalım diyen biri. tımarhaneye girmesi gerekenler girmiyor, sonra bizi tımarhanelik ediyorlar. turist ömer uzay yolunda filmindeki kompiter gibiyim, mantıklı düşünmeye çalışan beynimden dumanlar yükseliyor artık. bu kadar mantıksız davranan insanlar nasıl bu mevkilerde, çıldıracağım yahu!
  • "yok çilek getirdim, yok böcek getirdim. çilek, ömrü olmayan bir meyve. gönlünü verecek, mehmetçik olacak sporcular arıyoruz." açıklaması yapan adam. arkadaş koca camiada başkanından malzemecisine ağzını açan galatasaray diyor; bi dönüp kendinize bakın, biz ne yapıyoruz diye bi sorun yahu. ben galatasaraylıyım, ben üzülüyorum bu halinizi gördükçe. (üzülmüyor)
  • "yok çilek getirdim, yok böcek getirdim. çilek, ömrü olmayan bir meyve. gönlünü verecek, mehmetçik olacak sporcular arıyoruz." demiş abimiz. çok haklı adam. biri elini dalgaya atmış bekliyor, diğeri adamın gırtlağına yapışmış. bir başkası da kafasına göre itip kakıyor. asker bunlar.
  • hayali ihracattan ve kızılay başkanlığı döneminde genel müdürün odasına dinleme cihazı koymaktan hüküm giymiştir.
  • eski kızılay genel başkanı. fenerbahçe kongre üyesi... sarı-lacivertlilerin 2006 yılındaki kongresinde divan başkanı olarak görev yaptı.
  • aziz yıldırım'ın tek aday olduğu başkanlık seçiminde yönetim kurulunda olan kişi. dün cemaati ve emniyeti hedef gösteren bazı üye konuşmalarına "içimizde provokatörler olabilir" müdahalesinin ardından yorumsuz diyorum...
  • tipik bir fenerbahçe yöneticisi...murat özaydınlı ekolünden...

"ırkçılık olsa olsa afrika'yı sömüren 'fransız kültüründe' yetişen camiaların yapacağı bir şey olur..." buyurmuş...talihsiz bir açıklama olmuş zira kendi yöneticilik yaptığı kulübün kurucuları bizzat o fransız kültürü diye aşağıladığı galatasaray lisesi ve st. joseph lisesinden mezun olmuş kimselerdi..

bugün hala ırkçılık üzerinden galatasaray'a saldırabilecek ahlak yapısına sahip. stadında ırkçılık yapanlara sahip çıkan kendi dahil olduğu yönetim olmasına rağmen ve bu kişilere her hangi bir yasal, sportif vs.. yaptırım yapılmamışken hala kalkıp galatasaray ve galatasaray eğitim kurumları üzerinden kültür tanımlaması yapıp karşı tarafı suçlamak tam da aziz yıldırım yönetim anlayışına yakışan bir tutum. bir nevi kurumsal anlamda ad hominem yapmakta ve kendisini savunmak yerine karşı tarafı suçlamakta. tıpkı aziz yıldırım'ın mahkeme de şike savunması diye olayla alakasız şekilde galatasaray'ın avrupa maçlarını izlettirmesi, divan kurulunda divan üyelerine 3 temmuz sürecini anlatmak yerine galatasaray'a saldırması gibi yine taraftarı bu şekilde oyalaması manidar!

edit: ayrıca rakibine kültür ve eğitimden bahsedip saldırması başka bir açıdan da manidar zira kendisi hakkında basında yazılanlar şu şekilde

http://www.haber3.com/…den-kaciyor-haberi-7667h.htm
  • yılmaz sisters’ın babasıdır ayrıca.
  • aynı anda hem tff, hem de fb yönetim kurulunda bulunacak enterasan kişilik.
  • son açıklamasını okudukça insanı güldüren yönetici. gerçekten çok komik duruma düşmüş oldu.
hesabın var mı? giriş yap