• bu bahsedilen rakamlar california rakamlari, bizim ulkede amerikalilarin bu asiyla ilgili komplo teorileri pek tutmadi. devletin suriyelileri asilamasi gerek oncelikle, hem dogurganliklari kadin basina 5 cocuk, hem de asilatmiyorlarsa problemler.
  • tüyler ürpertici bir haber. ülkede bulunan afgan, suriyeli başta olmak üzere mültecilerfri düşününce. nasıl çocuklarınızı böyle riske atabiliyorlar anlamıyorum. ben aşı takviminde olmayan meningokog aşını bile yaptırdım. yazık günah el kadar bebelere. çözümü olan hastalıklardan kalıcı hasarlı rahatsızlık geçirip ölebilirler bile.
    umarım umarım zarar görmez hiçbir bebek ve çocuk.
  • allahın gerizekalılarının “benim çocuğum, benim kararım” zırvaları yüzünden yakında salgınlar başlayacak, bir sürü insan ölecek. dünyadaki tüm salgınlar zaten kendini zeki zanneden salaklar yüzünden başladı. kedilerin şeytan olduğunu düşünen ve onları öldüren gerzekler yüzünden şehirleri fareler bastı, veba salgını başladı ya; heh işte aynen öyle.

kardeşim senin çocuğun olabilir ama bu sana hem onun hem de birsürü başka insanın sağlığınu tehdit etme olanağı sunmaz. anlayın şunu artık.
  • benim için aşı karşıtı bir insan ile 'dünya düzdür' diyen biri arasında en ufak bir fark yok. bu insanların çocukları okullara kabul edilmemelidir.
  • cahil toplumlarda böyle kararlar vatandaşa bırakılmamalı. çocuklarımız bu ülkenin geleceğidir.
  • doğal seçilimle aşı karşıtlarının eleneceğinin habercisi gelişme. yalnız sayıları ne kadar da fazlaymış.
  • artik orgutlu cahillik can almaya baslayacak. tam bu doneme de bu yakisirdi.
  • çok güzel medeniyetten gelişmişlikten emin adımlarla uzaklaşıyoruz
    sizin cahilliğinizin sonuçlarını neden ilerde benim çocuklarım çeksin
    hepiniz toplanın gidin bi adada yaşayın
  • cehalet, tıpkı bir kanser gibi adım adım ilerlemekte, tüm bünyeyi sarmakta...
hesabın var mı? giriş yap