şükela:  tümü | bugün
 • istanbul'da büyümüş, odtü'de elektrik&elektronik mühendisliği ve fizikte double major yaptıktan sonra, 2011-2013 arası cern'de çalışmış, harvard'da fizik doktorası yapmakta olan fizikçi.

  adını fermilab'den dan hooper ile birlikte yürütülen "the characterization of the gamma-ray signal center from the central milky way: a compelling case for annihilating dark matter" isimli makalede görüp aratınca kişisel sitesine ulaştım.

  http://www.tansudaylan.com/
 • 2014 yılından beri takip ederim.bir kaç defa sohbet etmişliğim de vardır.ne kadar takdir etsem azdır kendisini.hem bilim alanında hem de kişisel yaşamında gerçekten muazzam bir insan.bir adamın elinden her iş gelir mi yahu ? hem uçak kullan hem odtü yü 4.00 la bitir hem harvard dan mezun ol hem cern de çalış hem de mükemmel derece de romantik ol.kıskanmıyor değil yani insan -_-

  yolun açık olsun güzel insan umarım daha iyi yerlerde görürüz seni.
 • twitter'da korkunç espriler yapan bilim insanı. kemalizmi ve evliliği doruklarında yaşıyor.
 • turkce sarkilarin ilkokul 1 ingilizcesi seviyesinde cevirilerini yazip paylasan bilim insani. en son kar fotografi cekip karbeyazdir olum sarkisinin cevirisini paylasmis. insallah birini oldurup kara gomdugunu dusunmemislerdir. ayrica sormak isterim, neden???
 • uzaktan gördüğüm kadarıyla alanında başarılı bir bilim adamıdır.
  kendisini sosyal medyadan takip etmek de ayrı bir keyif. umuyorum çok daha iyi yerlere gelir ve türk gençlerine ilham olur, olmaya devam eder.