• herkesin hayatından ufak bir kesittir.
  • bir cesme aksami 1.30 da yatmaya hazirlanirken insanin icini parcaliyan
    vizzzzzzzzz sesleri dogrulltusunda spotlarin yakilip sineklerin bir bir oldurulmeye baslanmasi fakat 3. den sonra 4. var midir diye dusunurken sabah 4.30 da
    12. sinegin oldurulmesiyle pes edilmesi ve diger 2 sinegin oldurulmeyerek yatagin disariya tasinmasi ile uyunabilen 1 saat sonrasinda disaridaki 2 sineginde butun vucudumu telef etmesiyle son bulan bi tatil
  • öldürdüğünüz sineğin intikam için tekrar tekrar dirilip sizi rahatsız etmeye çalıştığı paronoyasına kapılmanızı sağlar
  • beraberinde sivrisineklere isim takıp kişilik kazandırıp en son onları öldürmekten vazgeçirten olay:
    -bak bu dün geceki şerefsiz
    -bak itoğlu'da aynanın orda duruyo
    -ahaa yakaladım
    -öldürme olm yaa şerefsizle ben üç gecedir beraberiz ona vurcaana bana vur noolursun
  • dalyan isimli guzide belgemize varilan ak$am off ve benzeri alet edevatin tukenmi$ oldugunu gecenin saat 3'unde fark edip sineklerle ba$a cikamayacaklarini anlayan bahtsiz insanlar ise careyi, pikenin altinda sicaktan bogulurken, pikeye pike yapan sivrisineklerin "bzzzzziiiyuvt" larini dinleyerek uykuya dalmakta bulurlar.
  • tatilde diilde finaller öncesinde stres atmak için iyi bir yöntemdir sivri ya da sivri olmayan sinek öldürmek
  • tropik iklimi olan herhangi bir tatil beldesinde ister istemez yaşayacağınız durum
  • iyi geçmiş olan bir günü tam tersine çeviren aktivite. en kötüsü de sattlerce uğraşıp tüm sinekleri öldürmüş olmanın verdiği rahatlama ile yatağa girmenizden sonra duyduğunuz o vızıldama sesidir.....
  • eğer çeşitli sivrisinek kovucular alınmadan tatil mekânına gidilmişse, ilk gece o yol yorgunluğu ile sabaha kadar sinek avlanır.
    iki kişinin çift kişilik yatakta uyuması, diğer iki kişinin bu iki kişiyi kollaması şeklinde vardiya sistemi ile gerçekleştirdiğimiz olaydır ailecek. sabahleyin odanın içinde en az 100 tane sivrisinek leşi vardı. sonradan farkettik ki avlamak için kullandığımız gazetenin üzerinde tesadüf eseri "feci şekilde can verdi" yazıyordu. hemen migros'a gidildi ve sivrisinek kovacak ne varsa alındı.
hesabın var mı? giriş yap