• bugün hava 30 derece olmasına rağmen denizel yalnızlığı sevmediğim için yapmadığım eylem. havuz olsa başka...
  • sinop'ta evimizin hemen altındaki plaja giderek pek çok kez tattığım büyük zevk.
    kitap ve müzik eşliğinde...
  • hele kızsa tehlikeli olabilir
  • gözümü kapayıp hayalini kurduğum aktivite.
    şu an en çok ihtiyacım olan.
  • hele bir de şnorkel varsa dön sırtını güneşe, ıslak dünyayı izle!
  • sabah erken kalk ve kınalı adaya git, uslu bir çocuk olursan belki beni orada yüzerken görebilirsin.
    turyol vapurdan in sağa doğru kaptır şezlonglu saçma yerleri geçtin mi kayalık bir yer var oralardayım.
  • ben denizin içindeyken plajdaki eşyalarım çalınır diye hiç cesaret edemediğim
  • 1 ay önce yaptığımdır. şile’ye iş için gittim erken bitince 1 saat bi çimdiydim. kıyafetlerimi orada 5 tl’ye kabinde çıkarttım. arabaya koydum. arabanın anahtarını da mayonun cebine attım. su geçirmiyormuş heralde hiçbirşey olmadı.
  • 5+ senedir denize giremeyen talassofobi sahibi biri olarak asla gerçekleştiremeyeceğim aktivitedir.
  • bu sıralar yapmaya başladım. eşya çalınırsa korkusu dışında bir sıkıntısı olmuyor. tavsiye ederim. insan kendini dinlemeli, kendiyle vakit geçirmeye alışmalı. biz türkler çok seviyoruz yalnız kalmamayı, her aktiviteyi beraber yapıyoruz ama insan en iyi yalnızken anlar kendini. biraz kendi kendinize kalın.
hesabın var mı? giriş yap