• tek gecelik ilişki işte kardeşim. bunu kaç tane erkek yaşıyorsa, o kadar da kadın yaşıyor. bu kadar hayat muhasebesi yapmayın arkadaşım ulaşamadığınız insanların hayatları hakkında.
  • başlığa bak elini sallasan 2829 tane meriç’e çarpıyor.

evet güzel kardeşim sözlük kadınları da bu başlığı takip edip yeşilinizi yakmak için can atıyorlar. hatta kahve veya bira içme teklifine müteakip seni evine davet edecekmiş, yanlış anlama hello kittyli pijama koleksiyonunu göstermek için.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
  • erkek versiyonunda sadece 1 (bir) adet entry bulunan başlığın tanımladığı kadın.

(bkz: tek gecelik ilişki yaşayan erkek)

edit: metacarpi'nin uyarısıyla ve hakkaniyet gereği kendisinin şu yorumunu da aşağıya bırakıyorum:

--- spoiler ---

kadın başlığında "benimdir" diyen kadın 120 fav almış. erkek başlığında "benimdir" diyen adamın fav'ı yok onu da hesaba katmak gerek.

--- spoiler ---
  • şu siyasi atmosferde türk kadınının özgürlüklerine laf etme cüreti gösteren herkes hadsizdir. benim açımdan artık kadınların huzuru ve özgür yaşamları için varlığımı siper etmek dışında bir seçenek de yoktur.

bu anlamsız laf sokmalar, sataşmalar belki geleceğimizin tehdit altında olmadığı dönemlerde sineye çekilebilecek aptalca görüşlerken, artık burnumuzun dibine kadar giren insanlık düşmanı, gözü dönmüş bağnazlara içine sızabilecekleri daha fazla çatlak sunmaktan başka işe yaramayacaktır.

bir blok halinde karşısında durmazsak bu sel kadınları, erkekleri, çocukları önüne katarak savurabildiği yere kadar savuracak. aklı ile bağını çoktan koparmış olanlara laf anlatmaya devam edeceğim ama önce siz yerinizde sağlam duracaksınız.

sparta'nın askerleri gibi dimdik ve ip gibi göreceğim sizi ki ileri koşabilelim.

memleketimin kadını özgür iradesi ile ister çarşafa girer kapanır, ister her gün başkası ile yatar takılır.
    bununla derdi olan da ağlayarak günlüğüne yazsın.
    siktirtmeyin geyiğinizi.
  • fırsat bulduğu her girisinde atatürk aleyhine bir kaç cümle yazan bir malın, ilişki tercihi üzerinden saldırmaya devam etmesi, üstüne bir de daima barış diye bir rumuzla boy göstermesi ilginç.
    (bkz: #81025289)
    t: kişisel tercihini kullanan kadındır.
  • bazı buffalolardan daha buffalo olan kadındır.
    hiç olmazsa ne istediğini bilir.

not: buffaloyum.
  • yanlıştır. tek gecelik ilişki yaşayan biz erkekler içinde geçerli. bunu normalleştirmenin kimseye bir faydası olmadığı gibi yanlışlığınında üstünü örtmez. evet zamanında bunu bende anlamıyordum. ama belirli bir olgunluğa eriştiğinde insan ( kabaca ergenlik ve çılgınlık zamanlarından arınan kişi) mutlak gerçeği kabul etmelidir. biz hayvan değil, insanız. toplum insanlardan oluşur. her toplum veya topluluk kendi inşa ettiği ortak değerler üzerinde maksimum düzensizlikle bağdaşabilir minimum bir düzende buluşur. bugün bu sözlükte bunu okuyan insanlar efendi, ahlaklı, ailesine değer vermeyi ortak ahlak zeminine oturtmuş insanların oluşturduğu toplumun fertleridir. postmodernizmin, imgelerin, reklamların, imajların sürekli bizi kişiliksizleştirdiği bu düzende bu başlık normalleşmiş gibi ön görüyorsunuz biliyorum.(çoğu kısmınız) ama öyle değil. çünkü kimse annesinin veya babasının tek gecelik ilişkiler yaşan insanlar olmasını istemez. ama kendisi yaparken bunu yaramazlık haytalık olarak değerlendirir. normalleştirmeyin. dik durun. bu hatayı yaptığınızda bile hata olduğunu bilerek yapın. en önemlisi bu. nor mal leş tir me yinn!
  • uzak durulacak kadin modeliymis bak bak
    e be arkadasim, butun erkeklerin kizlarla tek gecelik iliski yasamasina tamam diyorsun da, herkes tek gecelik iliski yasarsa sen hangi kadinla evleneceksin sevgili olacaksin?
    madem cok yanlis birsey oldugunu savunuyosun, karsilasmak istemedigin duruma niye sokuyosun kadinlari.
    mantiga bak, kendi istedigini yapacak, kadini (kendi degerlerine gore) pisletecek sonra ben boylesini istemiyorum. oldu canim

temiz toplum istiyosan yere cop atmayacaksin. ona buna yapistir sonra "ben oylesini istemiyorum amaa"
  • su basligi okuyunca turkiye'nin neden rezil bir yer oldugunu anliyor insan. birisi ile sevmismis diye kadina hakaret edenler var epeyce, inanilmaz.
hesabın var mı? giriş yap