• evet var böyle bir şey. aramızdalar, sözlüğün ebesine atlıyorlar. taraftar ayırmıyorum, her kesimden var böyle mallar. tek maç galip gelip milyon tane saçma sapan başlık açan ve içeriği karşılıklı tahrik, küfürle biten (bittiren), yani istediklerini hep alan bir güruh.

onlar seviyesiz, onlar arsız, onlar yüzsüz. kalitesizlik paçalarından akarken, sizleri de aynı akıntıya yelken açmaya davet ederler. ama ananıza küfrederek yaptıkları için, siz bu daveti "davet" olarak algılamazsınız, ve böylece tuzağa düşersiniz.

ekşi beşiktaş, fb, ts falan wazzap grubu kuran arkadaşlar, belli bir seviyenin üzerinde yazmaya gayret ediyorlar. fikirlerine katılırsınız katılmazsınız ama seviye "kuşlar, tinerciler sikler soklar" a asla düşmedi. "sarışın orospular, beyoğlu yosmaları, kuş beyinliler, 8taş, bilmemne" bu saçma sapan imalar hiç olmadı yazı içeriklerinde (en azından okuduğum kadarıyla)ben bu arkadaşları bir defaya mahsus organize olup şu maç sonrası türeyen mantarları engellemelerini, toplu birleşip itin götlerine sokmalarını ve bir şekilde sözlük yönetimine ulaşıp bunları temizlemelerini rica ediyorum. ben de tabi ki, elimden geldiğince destek vereceğim.

başlıkları okuyorum, içim geçiyor amk. diyorum yine hangi gerzek yazmış.. millet de bir delinin attığı taşı çıkarmaya uğraşıyor ya, ona yanıyorum. bırakamıyor abi kimse, yazma diyerek de olmuyor.

bu mantarlara toplu hareket şart. hangi takımlı olduğumu belirtmeme gerek duymuyorum bilen bilir.

tabi ki karşılıklı kızdıracağız birbirimizi, o kadar da olacak. ama abi zeka dolu esprileri özledik ya. beşiktaş fener kupa maçına biri angry birds yazmış, kahkaha attım amk. böyle şeylerle gelseler keşke. ya da ne bileyim diğer bir yazar "tam emrelik maç amk, kendi kendine aynaya bakıp kavga ediyordur" dedi, dağıldım.

aklı başında yazarlarla doya doya futbol konuşacağımız, yeri gelince birbirimizi tabi ki kızdıracağımız, sikko trolleri gömeceğimiz günler de gelecek, güneşli günler*.
hesabın var mı? giriş yap