• en harikasını yaptım. hiç kullanmadım.
  • niye yukledin niye siliyorsun gardasim derler adama.
  • ileride başka bir benzer yazılım ya da daha farklı bir teknoloji whatsapp'in yerini aldığında gerçekleştireceğimiz eylemdir.
  • sildikten sonra " hay bu whatsapp'ı silen kafamı eşşek arıları kovalasın ! " diye hayıflanmamızı sağlayacak eylem. bu uygulamadan daha güzel mesajlaşma imkanı veren, hayatı kolaya getiren başka bir uygulama çıkana kadar en iyisi kim ne derse desin whatsapp'tır.
  • tükenmişlik sendromudur
  • atardamarını kesmek.
  • zihinsel yorgunluktan, kargaşadan, kavgalardan ve sorumluluk duygusundan biraz olsun kurtulmak isteyenlerin hayatlarının bir bölümünde ani bir kararla gerçekleştirdikleri eylem. bu insanlar bir süre sonra arkadaşlarının yoğun ısrarı üzerine veyahut gerçekten kendi istekleri doğrultusunda uygulamayı geri yüklerler. varsın insanlar bizi azıcık merak etsinler, değil mi? biz kafamızı dinledik ya.
  • çok da fazla şeyyapmamak lazm gençler. herşeyi tadında bırakın
  • telefona gelen mesajlardan sıkılan, ulaşılabilir olmaktan sıkılan, bazı zamanlar gece uyumasına engel olan konuşmalardan sıkılan, bu sohbetlerin kendi yapacaklarına mani olduğunu düşünen insanın yaptığı eylemdir.

an itibariyle whatsapp la vedalaşmış durumdayım, 2 haftadır sosyal medya kullanmıyorum, bu da zorlamaz pek.
  • whatsapp denen gardiyan'ı öldürmektir!
hesabın var mı? giriş yap