• 24 eylül 2011 siirt pkk saldırısı üzerine başabakan'ın yaptığı açıklama. evet evet türkiye cumhuriyeti başbakanı recep tayyip erdoğan'ın verdiği bir demeç. ''terör örgütü görevini yapıyor, biz de görevimizi yapmaya devam edeceğiz!'' diye buyurmuş. keşke bir de teşekkür etseydi görevlerini tam manasıyla yerine getirdikleri için.
  • troll başlığı zannederek bakanı morartan bir demeç. ne yazık ki değilmiş...
  • bu cümleyi sarfedenle, şeref geçen gün çok iğrenç bi insansın diyebilenin aynı derecede türkçe bilgisine sahip olduğunu düşünmek, yersiz olmaz
  • pkk terörüne ve akp işbirlikçiliğine karşı direnmeye çalışan dostların neden kızdığına anlam veremediğim rte söylemi.

hatta son 30 yıldır terörle mücadele ettiğini söyleyen onlarca muhafazakar ibişten duymak için yıllardır beklediğim açıklama!

bilinçli yapıldığını asla düşünmesem, 5 şehidin çıplak yakıcı gerçekliğiyle yandaş desteksiz karşı karşıya kalmanın şaşkınlığı ve aciz görünmeme çabasıyla savrulmuş bir kaçış yanıtı olsa da içerisinde önemli bir gerçeklik barındırıyor.

evet dostlar, yıllardır sadece terörü lanetleyen, onlar kakadır, insanlıktan çıkmıştır, hiçbirinin yatacak yeri yoktur demekten başka halkı ile tek bir durum tespiti paylaşmayan aciz ibişlerin görüntüsüne o kadar alışkınız ki. hep birlikte bela okumakla terörle mücadele etmeye çalışan zavallı natocu rezillerden öyle gına gelmişti ki...

bir tedhiş örgütü, uluslararası destekli bir konjonktürel terörle karşı karşıya olunduğu acaba ne zaman itiraf edilecek diye bekleyip duruyorum yıllardır.

pkk (hpg/ernk/...)'lılara kandırılmış delişmen çocuklar, heyecanlı kürt gençleri muamelesi yıllardır ne kazandırdı lan size? arkasında ciddi bir batı desteği olan, ayakları yere basan, önderlerinin ideolojik alt yapısı bizim ibişlerin çoğunu şalvarında sallayacak ciddi bir yapılanma ile karşı karşıya olduğumuzu, bu işin dış politika ayağı olmadan, örgüte siyasi-askeri-ekonomik desteğin tamamiyle dost ve müttefik ülkelerden geldiğini kendimize ve halkımıza itiraf etmeden ne kadar yol alabilirdik ki...

evet başbakanım size can-ı gönülden katılıyorum. katılıyorum da esas önemli olan siz ne yapmayı düşünüyorsunuz? pkk'nın görev bilinci tam. peki siz tek başınıza bir görev tanımı yapabiliyor musunuz?

yoksa her tanım öncesi jetlag yaşamaktan gözleriniz kan çanağına mı döndü?..
  • olay artık osursam 100000 satar hesabına döndüğünden ak partinin oyunu arttıracak açıklamadır. ha bi de şu vardı başlık altında epey benzer hareket de gözleniyor http://www.itusozluk.com/…rsa �ok ya�a diyecek s�r�
  • yandaş basında haber değeri görmemiş olan rezil açıklama. ama dur lan daha önemli işlerimiz vardı; kahrolsun israeeel, suriye akıllı ol, rum kesimi petrol yaee...
  • (bkz: ananı da al git)
    (bkz: sayın öcalan)
    (bkz: kelle)
    (bkz: gemicik)

böylece bu beyanat hakkındaki tüm eleştiriler tamamlanmış oldu, öyle mi? bugün 8 kişi öldü, belki bu sayı daha da artacak. ay başından bu yana kaç kişi hayatını kaybetti? bu yılın başından bu yana? geçen yıl? daha önceki?
    terör örgütü görevini yapıyor. sevgili erdoğan görevini yapıyor. sevgili erdoğanın savunucuları görevini yapıyor. e, hadi ben de görevimi yapıyorum.
    peki bu adamlar/kadınlar niye ölüyor?
  • "e bir de sen görevini yapsan nasıl olur ?" diye cevaplayabileceğim cümlecik.
hesabın var mı? giriş yap