• bugün gidip denediğimiz burgerci. rahatlıkla diyebilirim ki ankara'da en iyisi. fiyat performans harika. thats burger yemenizi öneririm. 240gr iki burger köftesinden oluşuyor. şuradan yerini öğrenebilirsiniz: https://www.facebook.com/thatsburger1
  • ekşici bir piç arkadaşımla denediğimiz ve beğendiğimiz burgerci. harbiden doyurucu burgerleri var. ekmeğini de kendileri yapıyorlar, burger'ini de. benim gibi bir adam doyuyorsa herkes doyabilir. gazi mahallesi'ne yakın oturanlar denesin.
  • dün denediğim ve ankara'da açık ara yediğim en iyi burgeri hazırlamış butik mekan.
  • abartısız, hayatımda yediğim en güzel burgeri yapan muhteşem mekan. bir yandan çok kişi bilmesin büyüsü kaçmasın diyorum öte yandan ya istedikleri kadar kazanmazlar da kapatırlar diye korkuyorum... neyse, bence gidin ve buradan yiyin. pişman olmazsınız, ben araba kullanmazken kızılay'dan trenle de (literally) gittim, değiyor. gidin.
  • ev yapımı hamburger ekmeği ve köftesi sunan mekan.

bir defa giden mutlaka müdavimi oluyor, çevremde kime önerdiysem hayır duası aldım ve fiyatlar da olması gerektiği gibi.

limonatadan nefret eden biri olarak söylüyorum, limonataları çok başarılı.
  • çok lezzetli hamburger yapıyorlar, fiyatları da uygun.
  • tatlı mı tatlı pek sempatik bir hanımefendinin servis yaptığı başarılı hamburgerci. lakin patatesler gerçekten az, içerisinin havalandırması biraz sıkıntılı -zira üzerinize koku siniyor- bir de fiyatlar öyle çok uygun diyecek seviyede değil ama fahiş de değil.
  • hamburgeri oldukça lezzzetli, paket sipariş getiren kuryeleri de on numara.
  • önümüzdeki haftalarda menülerine 6 çeşit hamburger eklenecek olan burgerci. heyecanla bekliyoruz.
  • benim için halen big baker en iyisi.

bir arkadaşın iltifatları sonrası kurumca sipariş ettik. çoğunluk beğenmedi. fazla yağlıydı ve bu yüzden çoğumuzun midesine dokundu.

iyi olduğunu söyleyenler oldu. neticede herkesin zevkine kimse karışamaz.

genel kanı: sevilen bir hamburgerci.
hesabın var mı? giriş yap