• hiçbir zaman aktif izleyicisi değildim, ama geçen gün woke ve sjw kültürünü savunurken görünce takipten çıkardığım woke streamer.

sjw hakaret olarak kullanmayın filan bir şeyler sayıklıyordu, sjw kısaltması, amacıyla hakaret zaten. woke'larla taşak geçmek için social justice warrior dersin geçersin.

türkçe çevirisi:

adam bildiğin meriç izlemeyin, ya da izleyin. bana ne amk.
  • türk twitch streamerı.overrated yayıncılardan bir diğeri.enayi söğüşleyerek iyi para kaldırmaktadır.olumsuz eleştiriye tahammülü yoktur.chatine kötü bir şey yazarsanız adamın götünü yalayan ergen mod tayfası tarafından anında banlanırsınız ve çok büyük bir iş başarmışlar gibi 'ne güzel banladık wohoo' yapılır.
  • en kaliteli hearthstone yayınını yapan streamer.

edit: şu an yayında sözlük muhabbeti dönüyor ve ben izliyorum. samimi çocuk. para yatırın adam!
  • bana göre "donation goal" olabilecek şeyler vardır, adam "içmeye para yok" diye goal oluşturmuş, geyiktir değildir orasını bilemem ama ben böyle bir şey yapmış adama "iyi streamer" demem.
  • gerek yayınları gerek chati oldukça güzel olan genelde ladder takılan control warriorla özdeşleşmiş en iyi türk hearthstone yayıncılarından biri. arada yaptığı yolo arenaları izlemesi de ayrı zevkli. hearthstone seven insanlar için kanalına göz atmalarını öneririm.
  • hearthstone yayınlarına bir süredir geri dönmüş kaliteli streamer. 4 yıl önce henüz kendisi yayıncılığa yeni başlamışken onun sayesinde oyunu öğrendik. halen daha öğreniyoruz. var ol kalın sesli güzel insan.
  • (bkz: tempo ooze)
  • supermassive esports bünyesinde profesyonel oyunculuğa adım atan, türk twitch aleminin en kaliteli hearthstone yayıncısı.
hesabın var mı? giriş yap