• club'da hatunlara dans ederek yanlama sahnesinde dizinin hiçbir sezonunda gülmediğim kadar güldüğüm gayet güzel olmuş film.
  • yılın komedi filmi.

bu piçleri çok özlicem ya...
  • dizi performansının çok altında kalmış bir son filmidir. espriler klişe ve beklenenin çok altındadır. çıkış bir türlü olmadığı gibi genel olarak vasatında altında bir film.
  • bünyesinde lucy* isminde bir karakter barındıran komedi filmi.
  • yunanistana tatile gittiklerinde neden herkesin ingiliz aksanıyla konuştuğunu anlayamadığım film
  • dvd ve blurayi satışa çıkmıştır.
  • --- spoiler ---

dizisini izleyip bitirdikten sonra bayağı bi süre izlemek için beklettiğim film. inbetweeners çok komik olsa da elemanların sürekli elleri boş kalması sinir bozucu olabiliyordu, filmde de aynı şekilde devam etmesinden korkmuştum. boşuna bekletmişim, oldukça güzeldi çünkü. bizim şapşalların sonunda kızlara kavuşması süper olmuş. eğlencelik film, hollywood komedi klişelerinden çok daha iyi en azından.

--- spoiler ---
  • the inbetweeners adlı ingiliz komedi dizisinin devam filmi. 25 kasım 2011'de gösterime girecek. muhtemelen ülkemizde vizyona girmeyecektir.

http://www.imdb.com/title/tt1716772/

edit: ingiltere'de 17 ağustos'da gösterime girmiş. 25 kasım abd'deki gösterim tarihi.
  • dizinin güzelliğini yakalar mı diye endişelerim olsa da dizinin kalitesine yakışır süper bir olmuş film, gülmediğim sahnesi yok diyebilirim. özellikle otobüsün arkasında burnley burnley diye bağıran tiplere koptum, hatta sandalyeden düştüm. çünkü bu yıl mykonos'a giden arkadaşlarım aynısını yapmışlardı, ama onlar otobüsü kaf kaf çekerek inletmişlerdi...
  • epey eğlenceli bir film, yani ele yüze bulaşmış bir proje değil, gayet komik ve zevkle izlenen bir film ancak dizinin 3 sezonuna bakarsak aynı havayı veremiyor. fakat yine de kendisine biraz kanaat ile 10 üzerinden 7 veriyorum. bir gün yeni bölümlerinin çekilmesi dileğiyle.
hesabın var mı? giriş yap