• 2013 yapımı george tillman, jr.'ın yönettiği amerikan drama filmi. filmde annesi polisler tarafından yakalanan mister'ın koreli sevimli kader arkadaşıyla beraber yaz boyunca hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor. filmde özellikle koreli çocuğu canlandıran ethan dizon'ın oyunculuğu takdire şayan.
  • yeni haberim olduğu için çok üzüldüğüm filmlerden. sözlükte hiç bahsi geçmemiş o da enteresan. sırf bizdeki "tatlı çocukları" oyuncu diye yutturanlara çocuk oyuncu nasıl olur onu göstermek için bile yayınlanması gerekir tvde.
  • tivibuda eski yapım filmler bile eğer güzelse paralıdır. yani ki şöyle adam gibi bir film izleyeyim dersen, full paketin bile olsa para bayılmak zorundasın. 1985 yapımı "back to the future" bile paralı diyeyim siz anlayın...

geçen filmleri karıştırırken buna denk geldim. ironik olarak, o sırada komedi izlemek isterken buna denk gelmem de ayrı bir konu...

imdb'de reytingini görünce şaşırdım: 7.5

peki böyle bir filmi neden ücretsiz veriyordu tivibu. gözden mi kaçırmışlardı? yoksa tırt bir film miydi? aklımda deli sorular...

sonra izledim efenim. dram. hem de nasıl bir dram. oyuncular pek bilindik değil ama oyunculuklar şahane. bizdeki çocuk oyuncuları elime geçirsem tokatlarım. o derece gıcık oluyorum. şu çocukları izleseler de az oyunculuk öğrenseler...

dram seviyorsanız ve bu filmi izlemediyseniz kesin izleyin derim.
  • ağlatan filmdir. klişe acıtasyon numaralarına girmeden çatır çatır trajediyi işleyebilmişler. takdir edilesi çocuk oyuncular da cabası.
  • uyuşturucu bağımlısı iki fahişenin oğulları (skylan brooks, ethan dizon), birinin annesi kaybolup diğerinin (jennifer hudson) tutuklandıktan sonra kendi başlarının çaresine bakma hikayesidir.
hesabın var mı? giriş yap