• yeni görselleri yayınlanmış efsane film. evet efsane, eminim. gençleştirme teknolojisi sayesinde robert de niro'nun 24-80 yaş arası performansını izleyeceğiz.

1

bu çok iyi
  • şahane bir fragmanı düşen film.

official trailer premiere

edit: türkçe altyazılı
  • fragman şahane. beklenti baya yükseldi. yılın filmi geliyor şaşırtıcı ama netflixten.

robert de niro'nun filmdeki 4 farklı fotoğrafı. çok iyi görünüyor. 8 yıllık hasret bitiyor.
  • ikinci fragmanı da ateş eden film. film, 27 kasım 2019'dan itibaren netflix'te yayında olacak.
  • tüm ustaları izleyecek olmak ayrı zevk, robert de niro'yu tekrar böyle bir rolde izleyecek olmayı ayrı zevk, deniro ile al pacino'yu tekrar bir arada izleyecek olmak ayrı zevk, yıllar sonra tekrar joe pesci'yi izleyebilecek olmak ayrı zevk olacak. uzun lafın kısası ustalar tekrar bir arada ve sonucunu büyük bir merakla bekliyorum.
  • fragmanı şunu gösteriyor ki the godfather ayarında olmasa bile en az goodfellas ayarında bir film bizleri bekliyor. scorsese hayranı olarak dört gözle bekliyorum kendisini
  • bu film,gelmiş geçmiş mafya temalı filmler içerisinde ilk üçe girecekmişcesine bir beklenti içine soktu beni.allah'tan netflix üyeliğim var.
  • böyle ilah bir kadroyla, - kadrodakilerin yaşı itibariyle- belki de bir daha herhangi bir benzeri çekilemeyecek bir mafya filmini izlemek benim için şu fani dünyada karşılaşacağım en inanılmaz şeylerden biri olacak.ama ekibe karşı beslediğim onca hayranlığa rağmen içimden bir ses hayal kırıklığına uğrayacağımızı, vasattan hallice bir filmle karşılaşacağımızı söylüyor. fragmanda esneyen, sarkan, anlam veremediğim, bende bir duygu oluşturmayan bir sürü şey vardı. bir o efsanevi goodfellas'ın fragmanını izleyin, onun üzerine bu filmin fragmanı izleyin, demek istediğimi anlayacaksınız diye tahmin ediyorum. umarım yanılıyorumdur ve bomba gibi bir film izleyip elimizde keleşlerle çılgınca gökyüzünü tararız... long live scorsese reyiz!
  • fragmanda yanyana göremedim ama sinemada izlerken görürüz umarım al pacino ve de niro reisi. heat' de bile yüzyüze konuşma sahneleri tam net değildi hatırladığım kadarıyla.
  • ımdb puanına göre yorum yapanların olduğu film. ımdb festival gösterim günü oylamaya açar ve izleyen izlemeyen oylara saldırır. joker in şu anda puanı 9,5 , muhtemelen 10 da 1 i ya seyretmiştir yada seyretmemiştir. the ırishman için de aynı şey geçerli. he bilemeyiz tabi , belki film gerçekten kötüdür ama şu anki puanların hiçbir anlamı yok.
hesabın var mı? giriş yap