aynı isimde "the protector" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • netflix'in türkiye'de yaptırdığı ilk dizisi imiş.

  http://www.imdb.com/…itle/tt7668518/?ref_=tt_rec_tt
 • muhtemelen (bkz: osmanli tokadi) tadinda olacagini dusundugum, sabirsizlikla bekledigim yapim.
 • özel güçleri olduğu söyleniyor çağatay'ın. aynı zamanda kostümü saçları bir hayli ilginç. benim için önemli olan detay acaba dizide türkçe mi konuşacaklar ingilizce mi ?. türkler ingilizce konuşursa sanmıyorum ki odaklanabileyim.
 • merakla beklediğim yapım. narcos'taki tutumundan çıkarım yaparsak netflix; türklerin oynadığı, türkiye'de geçen bir dizide ingilizce konuşturmaz. sanırım altyazı okuma sırası artık amerika'da.

  bizde süper kahraman karakterleri absürt ve komik duracağı düşünüldüğü için yıllardır sinemamızda ciddi bir yapım olarak karşımıza çıkmadı. benim de merakla beklememin sebebi bu aslında. gerçekten absürt duracak mı?

  oyuncu seçimi titiz olmuş. istanbul'u da her yabancı yapımda olduğu gibi arap şehri havasında göstermezlerse bu dizi olur.

  trailer gelince ekleme yapacağım. eyyorlamam bu kadar.

  ekleme: teaser gelmiş, hoş gelmiş. blutv'nin yaşamayanlar faciasından sonra netflix'in bu fantastik yapımı ilaç gibi gelecektir. bir kaç canımı sıkan nokta var değinmek istediğim. filmin konusu, muhafız'ın geçmişi, edindiği güçler elbetteki bir mantığa oturtulacaktı ve izleyiciye aktarılacaktı. fakat (diğer yapımlarını örnek alırsak) bir daredevil tadı alamayacağımızı düşünüyorum. o modern çizgi yerine -aşağıda bir yazarın da değindiği üzere- oryantal esintiler var. bunu yapılan logo'dan, dizinin ismine ''hakan'' getirilmesinden vs. görebiliyoruz. bir bat-man havası almak varken assassin's creed ile karşılaşmak istemem. umarım o tarafa doğru çok yönelmezler.
 • çağatay ulusoy'un baş rolünde olduğu bildiğim ilk türk süper kahraman dizisi umarım başarılı olur ve bütün dünyaya gerek hem osmanlı dönemini hemde günümüz türkiye'sini iyi lanse eder evet hala develer ile gezdiğimizi zannediyorlar zira.
 • ilginç bir şeye benzeyen dizi. ilk falan gibi bir şey. süper kahraman, netflix, çağatay ulusoy.

  özenle bir şeylerin yapıldığı belli.

  bakalım nasıl bir şey çıkacak.
 • işin içinde (bkz: can evrenol) varmış. boş bir iş çıkmayacağına eminim.
 • bir wattpad romanının uyarlaması olacak gibi. küçümsemişim gibi görünmesin. artık trend bunlar. internet dizileri ne kadar özgün dursa da özünde konaklı dizilerin laciverti.
 • see what's next roma etkinliğindeki avrupa yapımları panelinde çağatay ulusoy'un şu şekilde tanıttığı netflix türkiye dizisidir.