aynı isimde "the protector" başlığı da var
  • fragmanını izleyince direkt matrix çakması imajı veren dizi. o ne len öyle bildiğin neo, morpheus, trinity, kırmızı koltuklar, yavaş çekim yaklaşan kurşunlar, biz sana sadık olanlarız falan...
  • izliyorum izliyorum ilerlemiyor gitmiyor. türklerin yaptığı işlerde fantastik konsept eğreti duruyor. hep bi dublaj özentisi ağızlar, teatral tavırlar falan tamam emeğinize saygı ama olmamış.
  • bayilmamama ragmen turk yapimlarinin sayisini arttirmak icin izlemeye inatla devam ettim. oyunculardan hazal erguclu digerlerini ezmis gecmis. uzun aradan sonra okan yalabik’i gormek guzeldi, lakin diyete ve spora baslasin. bos kaldigi donemde kebabi ve hamur isini abartmis :) gelecek sezonda burcin terzioglunu simdiden vaat etmek guzeldi. diger ulkelerdeki izlenme sayisini da merak ediyorum, neyflix istatistik yayinliyorsa biri yesillendirsin.
  • sanırım yazilmamis, acaba hakan arkadasini da leyla gibi geri getirecek mi diger sezonda?
  • (bkz: #85526512)
  • (bkz: kan davası)
  • son iki bolume kadar begenerek izledigim fakat,
    --- spoiler ---

faysal kendini leylaya ifsa etmeye basladigi an
    --- spoiler ---

son iki bolumu atlayarak izledigim dizi.
  • hakan gibi aptal bir karakteri anca çağatay ulusoy gibi zayıf oyunculuk becerilerine sahip biri oynayabilirdi.

bu çocuk daha fazla gelişemiyor maalesef, bu kadar oluyor.
  • tamam çok mükemmel değil ama türk dizisi sonuçta. en berbatı da olsa destekler ve de izlerim.
  • biraz önce ilk sezonunu bitirdim. gayet güzeldi, sarıyor. izlemeyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap