• az önce bitirdiğim dizi. beğendim. zaten bana fantastik olsun hemen seviyorum. bence karakterler falan da baya enteresan. ikinci sezonu iple çekiyorum.
  • 1 numaranın süper gücünün ne olduğunu hala anlayamadığım dizi.
    --- spoiler ---

yaralandığı zaman yaşasın diye babası bir şeyler yapıp canavarımsı bir şeye dönüştürüyor oğlanı ama ondan önce neydi süper gücü peki?

--- spoiler ---

onun dışında 3. bölümden başlayarak 8. bölüme kadar tempo düşüyor biraz ama ben beğendim. izlenir.
  • ilk sezonu az önce bitirdiğim dizi. boş vaktiniz çoksa açın izleyin. 2. sezonunu izleyeceğimi pek zannetmiyorum ama yine de kesin konuşmayayım.

hazel adamdır. geri kalan karakterler niyeyse bir itici.

--- spoiler ---

pogo'dan ne istedin orospu çocuğu?
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

hazel candır gerisi patlıcandır.
    --- spoiler ---
  • ellen page ve allison karakterini oynayan koca kafalının boktan oyunculuklarını saymazsak ortalama üstü güzel bir dizi.

--- 1x8 spoiler ---

allison ile vanya'nın bölüm sonundaki kavgasında, ellen page'in sinir krizi geçirmeye çalıştığı zıp zıp zıpladığı sahne nedir allasen. o ne komik bir yakarış. ya son sahnede luther'ın allison'ın cansız bedenini kollarına alırken, allison'un göz kapaklarını oynatması? çıldırıyorum böyle amatörlüklere.

--- 1x8 spoiler ---

klaus, you are the man ;)
  • bir kaç gün içerisinde bütün sezonu izleyip bitirdiğim enfes müzikleri olan dizidir.
    diego karakterine ne kadar sinir olduysam klaus’a da bir o kadar hasta olup karakterinin derinliklerini merak etmeme neden olmuştur.
  • bir netflix dizisinde eşcinsel ve uyuşturucu bağımlısı varsa o hep haklıdır kuralına uygun bir dizi.
  • güzel dizi. sürekleyici, duygusal, komik, fantastik. adını ilk duyduğumda müzikal gibi bir şeydir diye düşünüyordum. farklı bir konusu var, fantastik ve sarıyor. birkaç günde art arda 10 bölümünü izledim. görsel efektler, oyunculuklar, konusu sevdim bu diziyi. 2.sezonu merakla bekliyorum.
  • ekşicilere takmayın, gayet güzel dizi. mizah, absürtlük, fantastik öğeler, drama, aksiyon her şey tadında. karakterlerin alayı problemli. bir tane normal insan yok. hepsi de çok güzel yansıtılmış.
  • çok fazla beklentiye girmeden çerez niyete izlenebilecek netflix dizisi. ha tabii final space ve stranger things gibi alternatifleriniz olduğunu da unutmayın.

--- spoiler ---

ellen page'in böyle bir yapımının yapımcılığını ve başrolünü üstlenmesinden sonra vanya karakterinin gerçekten güçlere sahip olmayan sıradan bir insan olabileceğine hiç kimsenin ihtimal verdiğini sanmıyorum. karakterlerimizin dünyanın sonunu getireceğini düşündükleri kötü adamımızın ise bir planının olmadığını biliyoruz çünkü vanya'nın güçlerini o da yeni öğreniyor. bütün bunları 4. bölümde bize gösterdikleri için dizi çok iyi bir şekilde kullanabileceği sürpriz faktöründen vazgeçmiş oluyor ki bence bu yapımı oluştururken yapmış oldukları amatörlüklerin başında gelir.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap