• boyun tutulmasından mütevellit gittiğim eczacının binbir övgüyle bana sattığı garip ama güzel bir buluş. tadında bir ısı veriyor ve üzerine koyduğunuz bölgeyi tatlı tatlı ısıtıyor. geceden boynumun tutulan bölgesinin üzerine takıp yattım, sabaha epeyce geçmiş olarak uyandım. 25 tl civarı bir fiyatı var ama değer.
  • öteki yakılar gibi yapışkan çıkarken sizi kıvrandırmaz ama onlar kadarda ısıtmaz sanırım daha 10 dakika oldu etkisi 30 dakikayı buluyormuş, acıkcasi cırtcırtlı olması ve konfor hissi beni kendi kalitesine simdiden inandırdı insallah kurtarır bu bel ağrısından
  • procter&gamble'in dış analjezik ürünü. yakı gibi ama daha etkili ve işlevsel olduğu söyleniyor. kullananlar etkisini daha detaylı açıklayabilir tabi.
  • bele kuşak gibi dolanıp arka kısmından bi güzel ısıtan inovatif, kullanışlı bişi. ağrı olmasa bile çok soğuklarda alıp takarım ben bunu. gün boyunca sıcaklığı hiç düşmedi ve bel ağrımı gerçekten de geçirdi. procter ürünü diye yazmışlar burada ama kutusunda pfizer ürünü olduğu yazıyor.
  • güzel bişi.
  • günlerce geçmeyen bel ağrısı nedeniyle bugün tanıştığım ürün..

ağrıyan beline kuşak gibi sarıyorsun, bel kısmına denk gelen mini pedler ısı yayıyormuş ve oradaki kasların gevşemesini sağlıyormuş.. en azından bu şekilde pazarlanıyor.. bakalım söyledikleri gibi işe yarayacak mı..

uygulayalı henüz 10dakika oldu.. ısınma süresi 30dakika, etki süresi maksimum 16saat diyorlar.. bu entryi belki editlerim bilemiyorum altan..

http://i.hizliresim.com/w7g2ge.jpg
hesabın var mı? giriş yap