• ıota ve ethereum tecrübesi olması gözlerden kaçmamış ilandır. bir elektrikli araba firmasının neden böyle bir elemana ihtiyacı olduğu kafaları karıştırmıştır..

sonradan gelen edit: blockchain teknolojisiyle güvenli veri alışverişi son üç yıldır popülerleşmeye başlamış. bilgilendiren arkadaşlar için teşekkürler.

https://www.kariyer.net/…ockchain-developer-2705538
  • işin garibi 100-200 kişinin başvurması, türkiyede 3 yıl deneyim ve bu işten anlayan 5-10 kişi vardır
  • arabalarda kripto para madenciliği yaparak ceplerini falan mı dolduracaklar acaba.* gelen zamlar yetmiyorsa demek ki, hazineye para lazım...
  • araba olmayınca devlet kripto para işine girelim demiş olabilir)) o da elektrikli sonuçta
  • elzem bir bakınız:

(bkz: blockchain)
  • togg'un başına jet fadıl mı geçti nedir?
    araba yapıyorum ayağına paraları toplayıp voliyi vurmak falan onun taktikleri bunlar.
  • blockchain tabanlı lojistik / tedarik zinciri / araba servis kaydı uygulamalarının kullanılma ihtimalini akıllara getiren iş ilanı.
  • iota'nin mantigi bu zaten - siz bilgi paylasacaksiniz, karsiliginda para (crypto) kazanacaksiniz, bunu da salliyorum otomobili sarj ederken harcayabileceksiniz, ya da araba kullanimi bilgileriniz sigorta sirketleriyle paylasilacak, bu da kisiye ozel sigorta primlerinin hesaplanmasinda kullanilabilecek falan filan - yanlisim varsa duzeltsin daha iyi bilen biri ama mantiksiz bir durum yok ortada. ha togg napar, bana gore birinin kayincosunun oglunu getirir oraya, o da borsada iota alir satar, al sana iota tecrubesi.
  • “aracımız kırmızı ışıkta dururken geçen zamanı ziyan etmez. götün götün mining yapar...”
  • bazı arkadaşlar blockchain tabanlı servis tedarik sistemi vb demişler. şuan hangi şirket bunu kullanıyor yeşillendirilsek sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap