• siyaset meydani'nin margarin reklarimlarina cikan koylu kadindan (ismini unuttum) ve cok akilli, uslu konusan liseli bir kac cocuktan once bulup, yarattigi star.
    kemalizm'in yukselen adlarindan. (digerleri vural savas, yekta gungor ozden ve cevik bir) istanbul universitesi'ndeki kargasayi bahane ederek istifa da etti, artık herhalde full-time (bkz: bilgi universitesi) nde calisip rengarenk lacoste tisortlerine yenilerini ekleyecek.
  • fethullah hocadan odul alirken gevrek gevrek gulumseyen "ataturkcu", oldu peki ....
  • gayet güzel konferanslar veriyor.. tanımalı,öğrenmeli,dinlemeli..
  • olacak o kadar'daki tiplemesinde abdurrahman dilipak'la birlikte macarena yapan, ne anlatmaya ve nereye varmaya calistigini bi turlu tam olarak anlayamadigim insan
  • cumhuriyet gazetesi yazarı.
  • üniversite çağına gelmiş bir insana sınavlarda hala inatla "laiklik nedir?" diye soran, samimiyetine asla güvenemediğim, kendisinden de hiç haz etmediğim şahsiyet.
  • turk 68'inin istanbul universitesi'ndeki ogrenci liderlerindendir ayrica kendisi. simdilerde deniz gezmis'ten falan sira gelmiyor tabii kendisine.. tutucu ve ayrani kabarmis bir neslin, tutucu ve ayrani kabarmis lideri..
  • halihazırda sürmekte olan kim haklı programında önce jüriye sonra programın tamamına mükemmel bir ayar veren eli öpülesi insan, gülmekten zor yazıyorum. (bkz: #3523810)
  • ayak üstü kim haklı isimli programı sikip atmıştır tabiri caizse.. ha bi çok konuda kendisine katılıyor ve buna şaşıyorum o ayrı.
  • görev yaptığı özel üniversitenin, kendisine şoförü olan bir volvo s80 tahsis ettiği mütevelli heyeti üyesi.. haa unutmadan bir de akademisyen...o ne zaman hatırlayacak bakalım..
hesabın var mı? giriş yap